Thai and Abdominal Massage with Adriane Klumpp

Thai and Abdominal Massage with Adriane Klumpp

Adriane took her first Thai massage course in Thailand in 2004 with the Sunshine Network, and has since then regularly attended advanced Thai massage courses to widen her understanding of the healing arts.
“Practicing Dharma Yoga”  with Yiannis!

“Practicing Dharma Yoga” with Yiannis!

Senior Dharma Yoga expert Yiannis is back in town. Yiannis who found his way to his Guru, Sri Dharma Mittra will be at YogaŞala foyiannisr 3 days.
Private Sessions with Hart Lazer

Private Sessions with Hart Lazer

Amazing opportunity to work with a senior expert around asana, pranayama or meditation practice. Hart is highly skilled in muscular skeletal therapeutics as well as working with emotional and trauma issues through yoga and meditation.
Richard Freeman ile Yoganın Özüne Yolculuk!

Richard Freeman ile Yoganın Özüne Yolculuk!

Bu atölye katılımcılarını, felsefe ve meditatif anlayışın zengin içeriğini kullanarak, özgürlüğün, teknik becerinin ve şefkatin her gün uygulanabilecek yeni bir aşamasıyla tanıştaracak.
108 Güneşe Selam 15.Yıl Kutlama Etkinliği

108 Güneşe Selam 15.Yıl Kutlama Etkinliği

YogaŞala olarak tüm dostlarımızla Bir'lik olmak için 108 Güneşe Selam etkinliğinde buluşuyoruz. Etkinlik ÜCRETSİZ olup tüm seviden katılımcılar için uygundur.
Yeni Jade Mat

Yeni Jade Mat

Dünyaca ünlü "Jade" matlarının imalatçılarının üretimi, doğa dostu %100 doğal kauçuktan imal edilmiş bu matları mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. 6 mm kalınlığındaki bu matlar eklemlerinize destek olan yumuşaklığı sağlarken aynı zamanda son derece dayanıklı. Kısa bir süre için geçerli olan özel fiyat fırsatını kaçırmayın!
Uzmanlarımızdan Haberler

Uzmanlarımızdan Haberler

YogaŞala uzmanları hakkında güncel haberleri buradan takip edebilirsiniz.
Yeni Lulu Mat

Yeni Lulu Mat

Doğal kauçuk matın üzerindeki özel membran sayesinde ıslanınca bile kaymayan yeni mat. Sadece 2 kg olan yeni Lulu matlar artık daha da hafif. Lululemon‘ın piyasaya en son çıkan matını imalatçısından Yogaşala için ürettirdik. Kısa bir süre için geçerli olan özel fiyat fırsatını kaçırmayın!
YogaŞala Tanıtım Filmi

YogaŞala Tanıtım Filmi

Amacımız size yoga yaptırmak değil, yoganın hayatınızın bir parçası haline gelebilmesini sağlamak
STİLLER
BİZDEN HABERDAR OLUN
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
ETİLER
0212 351 00 96
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala