Hart Lazer Onaylı Yoga Sandalyesi

Hart Lazer Onaylı Yoga Sandalyesi

Yoga sandalyesi, pozları daha güvenli ve ulaşılabilir yapan kullanışlı bir yoga malzemesidir. Pozları daha az efor ve iyi hizalama ile yapmanıza yardımcı olurken, pozlardaki hareket aralığını ve süresini güvenli bir şekilde uzatmanızı sağlar.
YogaŞala Bağdat Caddesi Açık Kapı Tanıtım Haftası

YogaŞala Bağdat Caddesi Açık Kapı Tanıtım Haftası

YogaŞala Bağdat Caddesi’nde bir hafta boyunca hafta içi her gün 2 ayrı stilde herkese ÜCRETSİZ tanıtım seansları düzenleyeceğiz. Her seviyeden herkes için uygun değişik stillerde seansları ve uzmanlarımızı tanıyabilmeniz için Mayıs'ın ilk haftası herkesi Yoga’ya bekliyoruz.
Thai and Abdominal Massage with Adriane Klumpp

Thai and Abdominal Massage with Adriane Klumpp

Adriane took her first Thai massage course in Thailand in 2004 with the Sunshine Network, and has since then regularly attended advanced Thai massage courses to widen her understanding of the healing arts.
Richard Freeman ile Yoganın Özüne Yolculuk!

Richard Freeman ile Yoganın Özüne Yolculuk!

Bu atölye katılımcılarını, felsefe ve meditatif anlayışın zengin içeriğini kullanarak, özgürlüğün, teknik becerinin ve şefkatin her gün uygulanabilecek yeni bir aşamasıyla tanıştaracak.
David Swenson Rehberliğinde Ashtanga Yoga Turu

David Swenson Rehberliğinde Ashtanga Yoga Turu

Bu atölye, Ashtanga Yoga’nın dinamik sistemini derinlemesine ve eğlenceli bir şekilde keşfetmenizi sağlayacak. Güneşe selamlar ile başlayıp Savasana’ya kadar sürecek olan bu yolculuk, uygulamanın zamanlama detayları ile adım adım anlatımını kapsanacaktır.
David Swenson ile 40 Saatlik Ashtanga Yogada Uzmanlaşma Programı

David Swenson ile 40 Saatlik Ashtanga Yogada Uzmanlaşma Programı

Bu program, Ashtanga Birinci Serinin uygulatma tekniklerini kapsayacaktır. Katılımcılar eşli çalışmalarda tüm pozlar için eller ile güvenli ve etkili düzeltme uygulamasını, seans yönetmenin pratiklerini ve yoga teorisini deneyimleyebilecekler.
Uzmanlarımızdan Haberler

Uzmanlarımızdan Haberler

YogaŞala uzmanları hakkında güncel haberleri buradan takip edebilirsiniz.
YogaŞala Tanıtım Filmi

YogaŞala Tanıtım Filmi

Amacımız size yoga yaptırmak değil, yoganın hayatınızın bir parçası haline gelebilmesini sağlamak
STİLLER
Tantranın Şifa Halkası ile Hareketli Meditasyon (Ücretsiz)
B BAŞLANGIÇ

Tantranın Şifa Halkası ile Hareketli Meditasyon (Ücretsiz)

Bu özel seansta, Yogi Bhajan tarafından öğretilmiş Kundalini Yoga’nın özgün bir teknolojisi olan Göksel İletişim ve Tantra’nın Şifa Halkasını birlikte uyguluyoruz. 

 

Hareketli bir meditasyon olan Göksel İletişim, mantralar eşliğinde kareografisi yapılmış kol ve el hareketlerinin bir karışımı ile beden için şifalanma, zihin için zeka ve yaratıcılık getiren ruhu yükseltip akışını sağlayan mucizevi ölçüde etkili bir uygulamadır. Özellikle enerjisel olarak üst üçgen bölgesinde – 5, 6, 7 ve 8. enerji merkezleri(chakralar)’nde - çalışmaktadır. Kolların hareketi aynı zamanda kalbi etkilemekte ve açmakta, aura’yı ve en ince ve ışıyan bedenlerinizi güçlendirmektedir.  

 

Göksel İletişim sırasında parmak uçlarının havadaki hareketleri nöronlarınızla iletişim kurmanızı sağlayarak prana(yaşam enerjinizi)’nızı arttırmakta ve beyninizde ki derin stress birikintilerini serbestleştirmektedir. Bu derin gevşeme durumunu deneyimlendiğinde anksiyete azalmakta ve doğal masumiyet ve yaratıcılığınız yenilenmektedir. 

Tantra’nın Şifa Halkası; halka içerisinde ya da uzakta ki herhangi bir kişi  ya da halkanın ortasında bulunan bir kişi için muazzam bir şifa enerjisini yaratmak ve yönlendirmek için kullanılabilir. Katılımcılar zihinlerini mantraları dinlemek için odaklamalı ve çağrılmaya ve cevap vermeye hemen uyumlanarak kendilerini ses ile doldurmalılardır. 

Bu iki teknoloji beden, zihin ve ruhsal enerjinizi birleştirmekte, sizi sonsuzluğa bağlanmakta ve kendi melekimsi en yüce benliğinizle olan ilişkinizi genişletmektedir.

 

SEANS ÖNCESİ REZERVASYON ALINAMAMAKTADIR. KATILIMCI KONTENJANI 11 KİŞİ İLE SINIRLIDIR! 

BİZDEN HABERDAR OLUN
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
ETİLER
0212 351 00 96
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala