Ashtanga Yoga Workshops and Mysore with Petri Raisanen

Ashtanga Yoga Workshops and Mysore with Petri Raisanen

We are happy to welcome Petri Raisanen back to YogaŞala in September 2016 for a 5-day Mysore sessions & Ashtanga workshops. His teaching lives an opportunity to experience the wholeness of the practice, and aims to lead to an experience of deep concentration and meditation.
Thai and Abdominal Massage with Adriane Klumpp

Thai and Abdominal Massage with Adriane Klumpp

THAI YOGA MASSAGE Thai Yoga Massage is thought to be at least 2500 years old having been transmitted from India side-by-side with Buddhism. It uses a combination of passive yoga stretches, pressure along energy lines and acupressure to remove blockages and to balance the flow of energy throughout the body.
Ürün Kurtiç ile Anatomi Temalı Yoga Seansları

Ürün Kurtiç ile Anatomi Temalı Yoga Seansları

Bu özel temalı seanslarda ilk yarım saat; konu üzerine anatomi bilgisi, güvenlik adımları ve sık karşılaşılan hatalar, kişiye göre modifikasyonları içeren teori bölümü olacaktır. Devamında tüm bu konuları adım adım işleyen 1 saat 20 dakikalık bir pratiğe eşlik edilecektir.
Çiçek Önen  ile Kol Dengeleriyle Gücünü Keşfet   (Başlangıç Seviyesi ) 2

Çiçek Önen ile Kol Dengeleriyle Gücünü Keşfet (Başlangıç Seviyesi ) 2

Bu 2,5 saatlik başlangıç seviyesi çalışmada bizi ellerimiz ve kollarımız üzerinde dengede kalmaya götüren yolları keşfedeceğiz.
Çamay Somalı ile Yin Yoga ve Meridyenler Atölyesi

Çamay Somalı ile Yin Yoga ve Meridyenler Atölyesi

Atölye süresince; beden ısındırma ve eklem çalışması, yüz mimiklerini rahatlatan yüz egzersizleri, karaciğer meridyenini aktive eden yin yoga pozları, sinir sistemini rahatlatan Restorative pozlar ve kışa girişte ayurvedik beslenme bilgileri ile çalışmamızı sonlandıracağız.
Hart Lazer Onaylı Yoga Sandalyesi

Hart Lazer Onaylı Yoga Sandalyesi

Yoga sandalyesi, pozları daha güvenli ve ulaşılabilir yapan kullanışlı bir yoga malzemesidir. Pozları daha az efor ve iyi hizalama ile yapmanıza yardımcı olurken, pozlardaki hareket aralığını ve süresini güvenli bir şekilde uzatmanızı sağlar.
Uzmanlarımızdan Haberler

Uzmanlarımızdan Haberler

YogaŞala uzmanları hakkında güncel haberleri buradan takip edebilirsiniz.
Yeni Lulu Mat

Yeni Lulu Mat

Doğal kauçuk matın üzerindeki özel membran sayesinde ıslanınca bile kaymayan yeni mat. Sadece 2 kg olan yeni Lulu matlar artık daha da hafif. Lululemon‘ın piyasaya en son çıkan matını imalatçısından Yogaşala için ürettirdik. Kısa bir süre için geçerli olan özel fiyat fırsatını kaçırmayın!
YogaŞala Tanıtım Filmi

YogaŞala Tanıtım Filmi

Amacımız size yoga yaptırmak değil, yoganın hayatınızın bir parçası haline gelebilmesini sağlamak
STİLLER
Tantranın Şifa Halkası ile Hareketli Meditasyon (Ücretsiz)
B BAŞLANGIÇ

Tantranın Şifa Halkası ile Hareketli Meditasyon (Ücretsiz)

Bu özel seansta, Yogi Bhajan tarafından öğretilmiş Kundalini Yoga’nın özgün bir teknolojisi olan Göksel İletişim ve Tantra’nın Şifa Halkasını birlikte uyguluyoruz. 

 

Hareketli bir meditasyon olan Göksel İletişim, mantralar eşliğinde kareografisi yapılmış kol ve el hareketlerinin bir karışımı ile beden için şifalanma, zihin için zeka ve yaratıcılık getiren ruhu yükseltip akışını sağlayan mucizevi ölçüde etkili bir uygulamadır. Özellikle enerjisel olarak üst üçgen bölgesinde – 5, 6, 7 ve 8. enerji merkezleri(chakralar)’nde - çalışmaktadır. Kolların hareketi aynı zamanda kalbi etkilemekte ve açmakta, aura’yı ve en ince ve ışıyan bedenlerinizi güçlendirmektedir.  

 

Göksel İletişim sırasında parmak uçlarının havadaki hareketleri nöronlarınızla iletişim kurmanızı sağlayarak prana(yaşam enerjinizi)’nızı arttırmakta ve beyninizde ki derin stress birikintilerini serbestleştirmektedir. Bu derin gevşeme durumunu deneyimlendiğinde anksiyete azalmakta ve doğal masumiyet ve yaratıcılığınız yenilenmektedir. 

Tantra’nın Şifa Halkası; halka içerisinde ya da uzakta ki herhangi bir kişi  ya da halkanın ortasında bulunan bir kişi için muazzam bir şifa enerjisini yaratmak ve yönlendirmek için kullanılabilir. Katılımcılar zihinlerini mantraları dinlemek için odaklamalı ve çağrılmaya ve cevap vermeye hemen uyumlanarak kendilerini ses ile doldurmalılardır. 

Bu iki teknoloji beden, zihin ve ruhsal enerjinizi birleştirmekte, sizi sonsuzluğa bağlanmakta ve kendi melekimsi en yüce benliğinizle olan ilişkinizi genişletmektedir.

 

SEANS ÖNCESİ REZERVASYON ALINAMAMAKTADIR. KATILIMCI KONTENJANI 11 KİŞİ İLE SINIRLIDIR! 

BİZDEN HABERDAR OLUN
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
ETİLER
0212 351 00 96
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala