Nilay Alacalı ile İlahi Hizalanma - Postürler, Kriyalar Seansları

Kundalini Yoga bedenin bütün enerji kanallarında enerji akışını güçlendirmek için tasarlanmıştır. Omurganın bizzat kendisi  ilişkilerinin muhafaza edilmesi gereken bir seri kavisli, kıvrımlı dengelerden ibarettir. Ana enerji kanalı omurganın tabanından başın tepesine kadar bağlantılı olarak kalmaktadır. Omurga doğru bir şekilde hizalanamadığında enerji kanallarında tıkanıklıklar gelişir ve enerji gerektiği gibi akamaz. 

İlahi Hizalanma, bedenin anatomik tasarımı ile uyumlu çalışma sonucunda deneyimlenir. Kundalini Yoga egzersizleri ile omurgayı doğru bir şekilde hizalayarak desteklemek için iç kaslar güçlendirilir. Asanalar (postürler) uygun kasların kullanılmasına izin verir, gereksiz gerginlikler serbestleştirilir ve gevşeme sağlanır.

Dünyanın güçlü elektro-manyetik kuvveti ve yerçekimi ile uyumlu çalışmak için omurga ilahi bir hizalanmada tutulmalıdır. Bu da postürler sırasında zorlanmamızı azaltır ve uygulamaya kolaylık getirir. Alt çakralar canlanır ve daha üst çakraların bilgeliğinin kalbe doğru akmasına izin verilmiş olur. Bu durum bilincin daha yüce, üst katmanlarını deneyimlemesi için ruhumuzun özlemine hizmet eder. Böylece, kendi en ilahi doğamız ile hizalanmış olarak yaşayabiliriz. 

Yeni yıl ile birlikte başlayacağımız bu seri ile İlahi Hizalanmayı güçlendirmek için  Kundalini Yoga Kriyaları aracılığı ile asanalar, bandhalar, mudralar ve pranayama teknikleri üzerinde çalışıyor olacağız.

Kundalini yoga ile tanışmak isteyen her seviyedeki yoga seveni ve tüm kundalini yoga sevenleri deneyimlerini daha da derinleştirmek için İlahi Hizalanma tekniklerinin bilinçli uygulanma serisine davet ediyorum…

Yer: 

YogaŞala Etiler

Tarih - Gün ve Saatler: 
2 Ocak – 4 Mart 2018 (her Salı ve Pazar günleri)
Salı: 19:30-21:30
Pazar: 12:30-14:30
BİZDEN HABERDAR OLUN
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
ETİLER
0212 351 00 96
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala