E-Newsletter Membership
Workshop
Aida Allahyari ile Denge Sanatı

Aida Allahyari ile Denge Sanatı

Denge vücut sistemleri ve Anatomisi & Denge farkındalık pratiği
4 Ağustos, 2024
Eric Powell in Istanbul!!!

Eric Powell in Istanbul!!!

Join Eric in a comprehensive 2 week program in Istanbul which will include regular studio sessions, workshops and Art of Assist Program
August 30th – September 13th, 2024
Atma Kriya Yoga with Yara Ulcay 2024

Atma Kriya Yoga with Yara Ulcay 2024

The inner journey starts when we realize that what fulfils our inner call and bring permanent bliss is not in any particular place, but within us. Reconnecting with our essence is the ultimate journey in life.
21&22 September, 2024
Lebriz Dedeoğlu ile 50 saatlik Yoga Alliance onaylı Restoratif Yoga Eğitimi

Lebriz Dedeoğlu ile 50 saatlik Yoga Alliance onaylı Restoratif Yoga Eğitimi

Bu program yoga uzmanı olsun olmasın Yoganın terapötik yönünü ve yoga fizyolojisini öğrenip pratiğine katmak isteyen beden ile çalışan herkese açıktır.
28 Eylül - 13 Ekim, 2024
Zeynep 1. ile  YogaŞala 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı

Zeynep 1. ile YogaŞala 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı

Hatha ve Vinyasa Yoga sistemlerinin temellerini tanımanız, bir yaşam anlayışı olarak Yoga’yı içselleştirme yolunda ilerlemeniz için tasarlanmış bu programla dilerseniz kendi pratiğinizi derinleştirecek, dilerseniz uzmanlaşma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.
26 Ekim, 2024-23 Mart, 2025
Gita – The Divine Song with Yara Ulcay  2024

Gita – The Divine Song with Yara Ulcay 2024

The inner journey starts when we realize that what fulfils our inner call and bring permanent bliss is not in any place around, but inside us. Reconnecting with our essence is the ultimate journey in life.
6th October, 2024
Lebriz Dedeoğlu ile YogaŞala 200 Saat Yin Yoga Uzmanlaşma Programı 2024

Lebriz Dedeoğlu ile YogaŞala 200 Saat Yin Yoga Uzmanlaşma Programı 2024

Yin Yoga ile yoğrulmak, temellerini öğrenmek ve bu uygulamayı içselleştirmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak isteyenler herkes için uygundur.
23 Kasım, 2024 - 27 Nisan, 2025

Çiğdem Aksoy ile "Elementlerin Sistemdeki Önemi ve Dengelenmesi"

XCLOSE
30 Eylül, 2023 //14:00-17:00
YogaŞala Etiler

Çiğdem Aksoy ile "Elementlerin Sistemdeki Önemi ve Dengelenmesi"

 

Antik Çağ felsefelerine göre bilinen Evren’de gördüğümüz herşey dört elementin, ATEŞ, TOPRAK, SU ve HAVA’nın  karışımıdır ve bunların oluşmasına imkan sağlayan zemin  ETER‘dir.(BOŞLUK) Eter 5. Element olarak kabul edilir.

 

Yakın doğu ve uzak doğu felsefeleri Element’leri bilgi paketlerinin temeli kabul etmiş,sağlıktan mimariye hayatlarını düzenleyen felsefelerini elementlerin üzerine oturtmuştur.

 

Doğanın bir parçası olan insana ve insanın tutum ve davranışlarına bu perspektiften bakan sosyolojik, psikolojik ve felsefik yaklaşımlar günümüzde Liderlik anlayışının alt yapısını ve temelini oluşturmuşlardır.

 

Bu atölyede, İntegral Koçluk® yaklaşımıyla elementlerin günlük yaşamındaki etkilerini yakından tanıyacak, kendi sistemindeki element durumunu keşfedecek  ve yaşamındaki duygusal/zihinsel ihtiyaçlarını karşılayabilmen için gereken Element desteğini  Yoga ve Nefes pratikleriyle kazanacaksın.

 

 

Çalışma teorik bilgi,farkındalık testleri ve Yoga pratiği içerir.

 

Bunun sana faydası, akışa ters kürek çekmeyi bırakmak, akışa uyum sağlayabilmek, ihtiyaçlarının  ve o yönde yapabileceklerinin farkında olmak ve yapma gücü bularak, yaşam yolunda gitmek istediğin yönde ilerleyebilmek olacaktır. Kısaca kendi yaşamının lideri olmana hizmet edecektir.

 

 

 

YER : YogaŞala Etiler

 

TARİH : 30 Eylül, 2023

 

SAAT: 14:00-17:00

 

ÜCRET : 800 TL

 

 

Atölye dili Türkçe'dir çeviri yoktur.

 

18 yaş üzeri herkese açıktır. 16 -18 yaş arası bir yetişkin eşliğinde katılabilir.

 

Tarafınızdan yapılacak iptallerde ücret iadesi bulunmamaktadır.

 

 

 

Çiğden Aksoy:

 

Yoga Uzmanı, Nefes Koçu ve Profesyonel Integral Koç Çiğdem Aksoy, son 22 yıldır içinde olduğu ve yaşam boyu devam ettirmeye niyetli olduğu farkındalık, özgüven,özsevgi, öztakdir gibi İçsel Barış  ve Huzur ilişkili araştırmalarını, adanmışlık hissettiği Yoga, Nefes ve Koçluk pratikleri içinde deneyimlemenin gücünü, YogaŞala®, Transformal Nefes® Kudret-i Nefes®  ve Integral Coaching® bünyelerinde edindiği değerli tecrübelerin ışığı ile paylaşıyor.

Çiğdem sana güvenli bir alan açar. Çiğdem’in An’da mevcut olma yetisi, bedeniyle, hisleriyle ve sezgileriyle bağlantısı çok güçlü.Sana da kolaylıkla bağlanabilir.Odaklanmana, hissederek bilmene, yüzleşmene ve içinden geçmene eşlik ve şahitlik ederek yoluna ışık tutar.

KEEP TRACK OF US
E-Newsletter Membership
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala