E-Bülten Üyeliği
Uzmanlarımız

Asude Didem Durak

XKAPAT
Asude Didem Durak

Asude, İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Asude Didem Durak, devamında İngiltere’de University of Birmingham’da Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans yapmıştır.


Asude, yoga öğretisinin birçok farklı dalını Türkiye, İngiltere, İsviçre, İsveç ve Hindistan’da deneyimleme fırsatı buldu. Yoga felsefesinde derinleşmeye ilk olarak Kundalini Yoga ile Hindistan’da Gurmukh Kaur Khalsa ile çalışarak başladı. 2017’de ‘Kundalini Yoga Uzmanlık’ Programı’nı Kundalini Research Institute (KRI) onaylı 220 saatlik programı tamamladı.
Kundalini Medicine School’da, Guru Dharam rehberliğinde 2022 yılında 550 saatlik programı tamamlayarak Türkiye’de bu alanda uzman olan ilk 3 terapistten biri oldu. 2021 yılında meditasyon alanında derinleşmek için Meksika’da Nirvair Singh ile gerçekleşen 50 saatlik ‘Meditasyonun 21 Adımı’ 1. Seviye Programı ile meditasyonun beyin üzerindeki etkilerini aktaran ve deneyimleten yoğun bir meditasyon tamamladı.


Asude, profesyonel anlamda yoga ile buluştuğu andan beri düzenli dersler, atölyeler vermeye ve Kundalini Yoga Terapi ile grup ve birebir çalışmalar olmak üzere Geleneksel Çin Tıbbı, Ayurveda, Aküpresür Noktaları, Numeroloji, Çakra Sistemi ve Şifa üzerine çalışmalara başladı.
Asude, öğrenmenin ve paylaşımın son bulmadığı bir yaşam döngüsü sürmenin niyetinde…

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala