E-Bülten Üyeliği
Uzmanlarımız

Ayça Güdücü Erdem

XKAPAT
Ayça Güdücü Erdem

Yogaya olan ilgisi ve merakı, dans geçmişinde karşısına çıkan yoga seanslarıyla üniversite yıllarına dayanan  Ayça Güdücü Erdem, kitaplardan uygulayarak bireysel olarak merakla yaptığı yoga pratiklerini, 2010 yılında stüdyo seanslarına katılmaya başlamasıyla bir üst seviyeye taşımıştır.
 

2014 yılında İç Mekan Tasarımcısı ve Yönetici olarak sürdürdüğü profesyonel çalışma hayatını freelance olarak devam ettirme kararı almış; aynı zamanda yoga pratiği ve felsefesinde daha da derinleşmeyi hedefleyerek YogaŞala'da  Ürün Kurtiç liderliğinde düzenlenen 200 saatlik Hatha Yoga Uzmanlaşma Programı’nı  tamamlamıştır. Bu süre zarfında; Yara Ulcay, Sandrine Kamhi, Ken the Rolfer, Övül Büyükberber, Uma Füsun Unat ve Seyda Malta gibi değerli uzmanlarla çalışma fırsatı yakalamıştır. Takibinde yine YogaŞala'da Yara Ulcay ile 80 saatlik Hatha Yoga Mentorluk Programı’nı, Başak Yüksel ile 27 saatlik Çocuk Yogası Uzmanlık Programı’nı ve Hart Lazer ile Terapi Yaklaşımı üzerine 150 saatlik İleri Seviye Uzmanlık Programı’nı  tamamlamıştır. Takip ederek katıldığı eğitim ve workshoplar sürekli olarak devam etmektedir.

 

Ayça ayrıca; online bir topluluk olarak yoga öğrencileri, yoga uzmanları ile yoga stüdyolarından oluşan ve dünya çapında yoga deneyimlerini paylaşan; ‘All You Can Yoga‘ elçisidir. 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala