E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Canan Özgür ile ‘Asanaların Kralı Şirşasana’ya Adım Adım’ Atölyesi

Canan Özgür ile ‘Asanaların Kralı Şirşasana’ya Adım Adım’ Atölyesi

Şirşasana, Yoga pratiğinde asanaların kralı olarak tanımlanır. Dört aya yayılan dört aşamalı bu atölyede, her aşamada aldığınız bilgileri bir ay boyunca uygulayarak bir sonraki aşama için hazır olacaksınız.
12 Aralık, 2018 - 16 Ocak, 13 Şubat, 13 Mart, 2019
108 Sun Salutations with Alexis Gulliver

108 Sun Salutations with Alexis Gulliver

Welcome the New Year with Purpose Together we will flow through 108 Sun Salutations.
January 19th, 2019
Kim Demiş Çocuklar En Sevdiği Masal Kahramanını Paylaşmaz Diye ?

Kim Demiş Çocuklar En Sevdiği Masal Kahramanını Paylaşmaz Diye ?

BİLİMKÜPÜ, Happy Birds ve YogaŞala tarafından gerçekleştirilen bu Mozaik Atölyesi’nde hem küçükler hem büyükler için yapıma hazır mozaikler sizleri bekliyor.
22 Ocak, 2019
Backbends & Twists Weekend with  HART LAZER

Backbends & Twists Weekend with HART LAZER

The workshop welcomes both yoga practitioners and/or experts, offering all the opportunity to learn the invaluable tools to understand the essentials of back bends and twists.
2&3 February, 2019
Serap Bora Yüksel ve Aydan Ece Kıraşı ile  Bir Kundalini Yoga Çalışması – Negatif Zihni Dengelemek  (Tantrik Numerolojide 2)

Serap Bora Yüksel ve Aydan Ece Kıraşı ile Bir Kundalini Yoga Çalışması – Negatif Zihni Dengelemek (Tantrik Numerolojide 2)

Bu ayın atölye çalışmasında numerolojik olarak 2'yi deneyimlemeye, yani kendi gerçekliğimizin derinlerine inerek madalyonun her iki yüzünü de görmeye niyet ediyoruz.
2 Şubat, 2019
Gülbin Tomris ve Mine Türkili ile Yaşam Evrelerinde Yin Yoga Atölyesi - 2019

Gülbin Tomris ve Mine Türkili ile Yaşam Evrelerinde Yin Yoga Atölyesi - 2019

Atölyemiz nefes meditasyonu ile başlayacak, sonrasında 90 dakikalık “Yaşam Evrelerinde Yin Yoga” seansıyla devam edecektir. Ardından değerlendime grup çalışması yapılacaktır.
3 Şubat, 2019
Hart Lazer ile  YogaŞala 150 Saatlik Rejeneratif Yoga Programı

Hart Lazer ile YogaŞala 150 Saatlik Rejeneratif Yoga Programı

Bu program, belli asanalar, meditasyon ve nefes çalışmaları aracılığıyla kas-iskelet sisteminin, sinir sisteminin ve organik sistemin derinliklerine odaklanarak becerilerinizi geliştirmenizi ve derinleştirmenizi sağlayacaktır.
8 Şubat - 8 Aralık, 2019
Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

These weekend workshops will offer a unique opportunity to practice and lead postures that are designed who have special therapeutic needs. We will have chance to design practices for all topics each weekend via specific asana, meditation and breath work.
8 February - 31 March, 2019
“Bhagavad Gita, Wisdom of Yoga” with Yara Ulcay - February 2019

“Bhagavad Gita, Wisdom of Yoga” with Yara Ulcay - February 2019

Bhagavad Gita is considered the biggest Diamond of Yoga literature.
10 February, 2019
Zuhal Özyurt ile Mantralarla Şifa Çemberi Kristalize Olarak, Şefkat ve Tevazu’yu Yükseltmek

Zuhal Özyurt ile Mantralarla Şifa Çemberi Kristalize Olarak, Şefkat ve Tevazu’yu Yükseltmek

Bu etkinlikte, biz bize çember oluşturarak Kalp Chakra merkezi bağlantılı mantra, mudra ve nefesle şifalanan benliğimizin en derinlerindeki gerçekliğine dokunacağız.
21 Şubat, 2019
Uma ile Mantraların Gizemi

Uma ile Mantraların Gizemi

Mantra, her zihnin kendi özgürleşme yolunda özel bir anahtardır.
24 Şubat, 2019
Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Kendini, bugünü, anı, merkezinde durduğun hayatını, yolunu minnetarlık ve kabul ile onurlandırmak … Cevabını bulamadığın bazı sorularına sessizlikle ve huzurla bakmak…
24 Şubat, 23 Mart, 25 Mayıs, 2019
Özgün Yaratıcı Potansiyeliniz (Tantrik Numerolojide 3)

Özgün Yaratıcı Potansiyeliniz (Tantrik Numerolojide 3)

3 sayısı ikiliğin bitişidir. 3 sayısı ve üçüncü element, genişlemeyi araştırırken aynı zamanda yolundaki her şeyi yiyip bitiren ateş elementidir.
02 Mart, 2019
Gülbin Tomris ile Ay Halleri -  Nefes ve Meditasyon Atölyesi

Gülbin Tomris ile Ay Halleri - Nefes ve Meditasyon Atölyesi

Gökyüzündeki Ay’ın yaklaşık her iki buçuk günde bir burç değiştirmesiyle duygusal ihtiyaçlarımız, yani altmış saatte bir genel olarak “modumuz” değişmektedir.
3 Mart, 2019
Arda Ardasson ile AcroYoga

Arda Ardasson ile AcroYoga

İçinde Yoga, Akrobasi ve Thai masajını barındıran AcroYoga bir tür dans performansı ve diğer insanlarla oynanan güvene dayalı bir oyundur.
9-10 Mart, 2019
Uma ile Nefesten

Uma ile Nefesten " Pranayama"ya

Pranayama, başlı başına arınma, egzersiz ve odaklanma niteliği taşır. Yogada, zihni daha derinlere ve bilinci üst seviyeye taşımakta başvurulan temel uygulamalardandır.
10.03.2019
Level 2 Authorised Ashtanga Expert Lucas Carvalho is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Expert Lucas Carvalho is at YogaŞala!

We are honored to host Lucas at YogaŞala for 5 Mysore sessions, one Primary Led and two workshops.
12-13-14-15-16-17 March, 2019
Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Doğa ile uyumlanıp içinizdeki yin ve yang eğilimlerini keşfetmeye, yoga seanslarının ve günün döngüsünün enerjisinden faydalanıp dengelenmeye var mısınız?
26-28 Nisan, 2019
300 Saat  Yoga İleri Seviye Uzmanlaşma Programı

300 Saat Yoga İleri Seviye Uzmanlaşma Programı

Yoga Alliance Onaylı YogaŞala 300 Saat Yoga İleri Seviye Uzmanlaşma Programı, 200 Saat Temel Yoga Uzmanlaşma Programını tamamlamış ve Yoga kariyerine profesyonel bilinçle devam etmek isteyenler için tasarlanmış bütünlüklü bir programdır.
06 Nisan, 2019 - 20 Aralık, 2020
Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Her bir ses, kendisinin ait olan yegane Sonsuzluk’un gerçekliğini, şifasını, gücünü, yaratımını vibrasyonları ile yansıtır, açığa çıkarır.
27 Nisan, 2019
Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!"
9-12 May, 2019

Ayça Güdücü Erdem ve Sinem Bayazıt ile "2019'da Gökyüzü Tutulmalar ile Sizlere Neler Vaat Ediyor? "

XKAPAT
13 Ocak, 2019 //14:00-17:45
YogaŞala Bağdat Caddesi

2019 boyunca kadersel başlangıçları ve sonlanmaları gösteren tutulmaların Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşecek olması ev, aile, yerleşim ve kariyer konularında gündemimizi yeniden belirleyecek. üniversiteli

 

Başta Yengeç, Oğlak, Terazi ve Koç’lar olmak üzere hepimizin kariyerimizde yönelimlerimizi sorgulayacağımız, duygusal ihtiyaçlarımıza yöneleceğimiz ve artık bize hizmet etmeyen kural ve sınırlamalarla, içinde samimiyet ve sevgi barındırmayan ilişkileri hayatımızdan çıkaracağımız bir döneme giriyoruz. Dolayısıyla, 2019 önemli kariyer değişikliklerinin, ilişkilerde kadersel ayrılıkların, bir araya gelmelerin, evlenme, yuva kurma ve boşanmaların olacağı kritik bir yıl. Bu nedenle Yengeç ve Oğlak’taki Ay ve Güneş tutulmalarının etkilerini çok önemsiyoruz.

 

AstroYogaEvents olarak bu çalışmada haritalarınız üzerinden tutulmaların size özel etkilerini yorumlarken, Yengeç burcunun yöneticisi Ay’ın bedenimizde yönettiği kalp enerji merkezine odaklanacağız.

 

Bu enerji merkezini dengelemek için dengeden çıkmasına neden olan tüm duygusal acılarla yüzleşme önemli oluyor. Kalp enerji merkezimiz dengede olmadığında kendimizi sürekli boş ve tamamlanmamış hissederek bunu başkalarına yansıtıyoruz. Dolayısıyla karşı taraftan sevgi ve güven beklentilerimiz makul olmayan düzeylere çıkarken onları bu kriterleri yerine getirmemekle itham edebiliyoruz.

 

Bu çalışmada teorik bilgi paylaşımını takiben Yoga, Pranayama ve Meditasyon çalışmalarıyla affetmeyi, kabullenmeyi, salıvermeyi ve bu yolla kendimize ve başkalarına karşı empati geliştirip, koşulsuz sevgiyi ve yaşama güvenmeyi araştıracağız.

 

 

ayça&sinem

 

 

 

YER : YogaŞala - Bağdat Caddesi   ayça&sinem

 

TARİH : 13 Ocak, 2019 Pazar

 

SAAT : 14:00-17:45

 

ÜCRET : 200 TL

 

- Atölye katılımı öncesi, kişisel doğum bilgilerinin en geç 6 Ocak 2019 tarihine kadar astroyogaevents@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

- Atölyeye katılabilmek için önceden yoga yapmış olmaya gerek yoktur. Her seviyeden katılımcıya açıktır.

 

- Atölyenin dili Türkçe’dir.

 

- Minimum kayıt sayısı 5 kişidir.   

 

- Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

Ayça Güdücü Erdem

 

Ayça Yoga’ya 2010 yılında başladı. 2014’te Ürün Kurtiç ile 200 saat Hatha Yoga Uzmanlık Programını tamamladıktan sonra; Yara Ulcay ile 80 saat Mentörlük Programını bitirdi ve Hatha Yoga seansları vermeye başladı.

Aynı süreçte Başak Yüksel ile Çocuk Yogası ve ardından Neslihan İskit ile Hamile Yogası, Mey Elbi ile Restoratif Yoga, Hamsa Saraswati ile Hamak Yogası, Hart Lazer ile 500 saat Terapi Yaklaşımı Üzerine İleri Seviye ve Hindistan’da Sri.Srivatsa Ramaswami ile VinyasaKrama İleri Seviye Uzmanlaşma Programlarını bitirdi. 

 

 

Sinem Bayazıt

 

Sinem, 2012 yılında kendini ve başkalarını daha iyi anlama aracı olarak gördüğü Astroloji’yi profesyonel olarak öğrenmek için Hakan Kırkoğlu’nun liderliğinde “Göklerin Bilgeliği”nde eğitime başladı. Üç sene süren bu yoğun eğitimde sadece Astroloji’yi öğrenmekle kalmadı ve okulu ikincilikle bitirdi. Eğitimi takiben 2016 yılında Yasemin Balcı’dan aldığı Koçluk-Mentorluk Becerileri Eğitimi ile Yaşam Koçluğu becerilerini Astroloji ile bütünledi. Sinem’in bir Astrolog olarak amacı; hem gezegensel döngülerimizin hem de kısıtlayıcı olabilecek inançlarımızın farkında olarak, kendimize daha gerçekleşebilir hedefler koyabileceğimizi herkese gösterebilmek.

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala