E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Kendini, bugünü, anı, merkezinde durduğun hayatını, yolunu minnetarlık ve kabul ile onurlandırmak … Cevabını bulamadığın bazı sorularına sessizlikle ve huzurla bakmak…
24 Şubat, 23 Mart, 25 Mayıs, 2019
Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

These weekend workshops will offer a unique opportunity to practice and lead postures that are designed who have special therapeutic needs. We will have chance to design practices for all topics each weekend via specific asana, meditation and breath work.
22 - 31 March, 2019
Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Doğa ile uyumlanıp içinizdeki yin ve yang eğilimlerini keşfetmeye, yoga seanslarının ve günün döngüsünün enerjisinden faydalanıp dengelenmeye var mısınız?
26-28 Nisan, 2019
Ürün Kurtiç İle Ayurvedik Yaşamın Temelleri

Ürün Kurtiç İle Ayurvedik Yaşamın Temelleri

Bu özel atölye ile Ayurveda biliminin temel teorilerini tanıyacak ve Ayurvedik yaşam anlayışının en önemli adımlarını öğreneceksiniz.
06 Nisan, 2019
Uma ile Herkes İçin Meditasyon

Uma ile Herkes İçin Meditasyon

Her kişiye göre mutlaka belli bir meditasyon yöntemi var. İşte bu çalışmada, farklı teknikleri deneyimleyerek kendinize en uygun olanı bulabileceksiniz.
07 Nisan, 2019
Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Aromaterapi ve Cilt Bakımı-2019

Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Aromaterapi ve Cilt Bakımı-2019

Bu atölyede Ayurvedik Aromaterapinin temel prensiplerini öğrenerek, en önemli baz ve esansiyel yağları tanıyacağız. Aromaterapi formülleri hazırlarken dikkat edilecek önemli noktaları ve oranlamaları inceleyeceğiz.
14 Nisan, 2019
Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Her bir ses, kendisinin ait olan yegane Sonsuzluk’un gerçekliğini, şifasını, gücünü, yaratımını vibrasyonları ile yansıtır, açığa çıkarır.
27 Nisan, 2019
Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!"
9-12 May, 2019
Ürün Kurtiç rehberliğinde Yoga ve Ayurveda ile Eklem Sağlığını Keşfetmek

Ürün Kurtiç rehberliğinde Yoga ve Ayurveda ile Eklem Sağlığını Keşfetmek

Bu atölyede öncelikle teorik olarak eklem anatomisini tanıyacak, eklem sağlığı için Yoga tavsiyelerini öğrenecek ve ardından da bu konuyu detaylı farkındalıkla içerecek bir pratiğe eşlik edeceksiniz.
25 Mayıs, 2019

Ayça Güdücü Erdem ve Sinem Bayazıt ile "2019'da Gökyüzü Tutulmalar ile Sizlere Neler Vaat Ediyor? "

XKAPAT
13 Ocak, 2019 //14:00-17:45
YogaŞala Bağdat Caddesi

2019 boyunca kadersel başlangıçları ve sonlanmaları gösteren tutulmaların Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşecek olması ev, aile, yerleşim ve kariyer konularında gündemimizi yeniden belirleyecek. üniversiteli

 

Başta Yengeç, Oğlak, Terazi ve Koç’lar olmak üzere hepimizin kariyerimizde yönelimlerimizi sorgulayacağımız, duygusal ihtiyaçlarımıza yöneleceğimiz ve artık bize hizmet etmeyen kural ve sınırlamalarla, içinde samimiyet ve sevgi barındırmayan ilişkileri hayatımızdan çıkaracağımız bir döneme giriyoruz. Dolayısıyla, 2019 önemli kariyer değişikliklerinin, ilişkilerde kadersel ayrılıkların, bir araya gelmelerin, evlenme, yuva kurma ve boşanmaların olacağı kritik bir yıl. Bu nedenle Yengeç ve Oğlak’taki Ay ve Güneş tutulmalarının etkilerini çok önemsiyoruz.

 

AstroYogaEvents olarak bu çalışmada haritalarınız üzerinden tutulmaların size özel etkilerini yorumlarken, Yengeç burcunun yöneticisi Ay’ın bedenimizde yönettiği kalp enerji merkezine odaklanacağız.

 

Bu enerji merkezini dengelemek için dengeden çıkmasına neden olan tüm duygusal acılarla yüzleşme önemli oluyor. Kalp enerji merkezimiz dengede olmadığında kendimizi sürekli boş ve tamamlanmamış hissederek bunu başkalarına yansıtıyoruz. Dolayısıyla karşı taraftan sevgi ve güven beklentilerimiz makul olmayan düzeylere çıkarken onları bu kriterleri yerine getirmemekle itham edebiliyoruz.

 

Bu çalışmada teorik bilgi paylaşımını takiben Yoga, Pranayama ve Meditasyon çalışmalarıyla affetmeyi, kabullenmeyi, salıvermeyi ve bu yolla kendimize ve başkalarına karşı empati geliştirip, koşulsuz sevgiyi ve yaşama güvenmeyi araştıracağız.

 

 

ayça&sinem

 

 

 

YER : YogaŞala - Bağdat Caddesi   ayça&sinem

 

TARİH : 13 Ocak, 2019 Pazar

 

SAAT : 14:00-17:45

 

ÜCRET : 200 TL

 

- Atölye katılımı öncesi, kişisel doğum bilgilerinin en geç 6 Ocak 2019 tarihine kadar astroyogaevents@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

- Atölyeye katılabilmek için önceden yoga yapmış olmaya gerek yoktur. Her seviyeden katılımcıya açıktır.

 

- Atölyenin dili Türkçe’dir.

 

- Minimum kayıt sayısı 5 kişidir.   

 

- Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

Ayça Güdücü Erdem

 

Ayça Yoga’ya 2010 yılında başladı. 2014’te Ürün Kurtiç ile 200 saat Hatha Yoga Uzmanlık Programını tamamladıktan sonra; Yara Ulcay ile 80 saat Mentörlük Programını bitirdi ve Hatha Yoga seansları vermeye başladı.

Aynı süreçte Başak Yüksel ile Çocuk Yogası ve ardından Neslihan İskit ile Hamile Yogası, Mey Elbi ile Restoratif Yoga, Hamsa Saraswati ile Hamak Yogası, Hart Lazer ile 500 saat Terapi Yaklaşımı Üzerine İleri Seviye ve Hindistan’da Sri.Srivatsa Ramaswami ile VinyasaKrama İleri Seviye Uzmanlaşma Programlarını bitirdi. 

 

 

Sinem Bayazıt

 

Sinem, 2012 yılında kendini ve başkalarını daha iyi anlama aracı olarak gördüğü Astroloji’yi profesyonel olarak öğrenmek için Hakan Kırkoğlu’nun liderliğinde “Göklerin Bilgeliği”nde eğitime başladı. Üç sene süren bu yoğun eğitimde sadece Astroloji’yi öğrenmekle kalmadı ve okulu ikincilikle bitirdi. Eğitimi takiben 2016 yılında Yasemin Balcı’dan aldığı Koçluk-Mentorluk Becerileri Eğitimi ile Yaşam Koçluğu becerilerini Astroloji ile bütünledi. Sinem’in bir Astrolog olarak amacı; hem gezegensel döngülerimizin hem de kısıtlayıcı olabilecek inançlarımızın farkında olarak, kendimize daha gerçekleşebilir hedefler koyabileceğimizi herkese gösterebilmek.

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala