E-Bülten Üyeliği
Uzmanlarımız

Beyza Yiğitcan

XKAPAT
Beyza Yiğitcan

 

Beyza, yoga ile 2013 Ekim’de YogaŞala’da tanıştı. Düzenli yoga uygulamasının yarattığı duygusal dönüşümün hayatına olumlu anlamda neler kattığını anladıktan sonra yogada derinleşme isteğiyle YogaŞala'da Ürün Kurtiç önderliğinde 200 Saatlik Yoga Alliance Onaylı Temel Hatha Yoga Uzmanlık Programını tamamladı. Program süreci yogaya olan yaklaşımını hayat tarzı haline getirmesinde ikna edici oldu. Program bittikten sonra en çok Ashtanga yogadan etkilendiğini farketti ve bu dalda kendi yoga yolunu keşfetmeye karar verdi.

 

Ashtanga yogayı Ken The Rolfer sayesinde tanıdı. Chuck Miller, Pia Lehtinen, Dylan Bernstein, Hamish Hendry, Petri Raisanen gibi Ashtanga yoganın önde gelen uzmanlarının atölyelerine katılıp, Ashtanga yoga mentorluk programını Canan Özalp ile deneyimledi. 2017 Şubat - Mart aylarında Sharath Jois ile ashtanga yoga deneyimini derinleştirip Shala'dan (kpjayi) ve Sharath'ın öğretme aşkından çok etkilenip her yıl Sharath Jois ile pratik yapmayı hedeflemektedir.

 

Meditasyona ve mantraya olan büyük ilgisi Uma F. Unat sayesinde olmuştur ve kendisinde düzenli olarak meditasyon seansları almaya devam etmektedir. Uma'dan Reiki 1, 2, 3 inisiyasyonlarını aldı ve hayatına onun aracılığıyla giren bu derin öğretiler ve farkındalık için kendisine minnettardır. 2017 Ocak ayında yine Uma F. Unat’tan Reiki Master Seviyesini de almıştır.

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala