E-Bülten Üyeliği
Uzmanlarımız

Ceysi Şulam

XKAPAT
Ceysi Şulam

 

Ceysi 2016’da yoğun bir iş ve hayat temposu içerisindeyken yoga ile Yoga Şala’da tanıştı. Hayatının her alanında etkisini gösteren şifalı bir dönüşüm süreci başlamıştı.Bu yolculuğunda ona büyük ilham olan Seda Erkman’ın derslerinde öğrendikleri çok iyi bir temel oldu ve Seda’nınkalbinden varoluşu onu özüyle buluşturdu.


Kendisini şifalandıran bu pratiği insanlarla paylaşmanın yolunun bir parçası olduğunu hissederek 2019 yılında Alexis Gulliver ve Nesteren Akçay ile YogaUni Yoga Alliance onaylı 200 saat Vinyasa odaklı yoga uzmanlık eğitimini aldı. David Cornwell ile Yoga Alliance onaylı “Mindfulness meditasyon” ve Zeynep Aksoy ile “Yaşam Haritaları / Yoga Felsefesi eğitimlerini tamamladı. Ürün Kurtiç’in yoga öğretisini derinden aktarışından etkilendi. Fizyoterapist ve Advanced Myofascial Release Therapist Nurcihan Ekici ile Fasya ve Anatomi üzerine çalıştı.2022’de Lebriz Dedeoğlu ile 200 saatlik Yin Yoga Eğitimini tamamladı. Trauma Center Massachusetts, Emily Lapolice’ten 20 saatlik Trauma Informed Yoga eğitimini aldı. 2023’te Ürün Kurtiç ile 40 saatlik Vinyasa Krama eğitimini tamamlayarak Yoga’nın ezoterik boyutu, Bandhalar Pranayama konularında derinleşme yolculuğuna çıktı.


Ceysi 2017’den beri Reiki şifa pratiğinde derinleşmekte. Usui Reiki ve Silver Violet Flame sistemlerine Ali Osman Altan, Kundalini Reiki sistemine ise Beyza Yiğitcan tarafından inisiye edilerek master seviyesine gelecek süreçleri tamamladı. Ali Osman Altan rehberliğinde Munay-KiŞamanik şifa ritlerine inisiye oldu.

Derslerde kişinin kendiyle buluşmasına, öz bilgeliğini keşfetmesine aracı olmaya niyet ediyor.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala