E-Bülten Üyeliği
Uzmanlarımız

Çiçek Önen

XKAPAT
Çiçek Önen

2003 yılından beri çeşitli nefes, meditasyon ve beden atölyelerine katıldıktan sonra, YogaŞala'da Alexis Gulliver 200 saatlik Vinyasa uzmanlaşma programını tamamladı. Ardından Chris Chavez ile  Hatha yoga programında uzmanlaştı.

Yoganın bir bütün oluşundan yola çıkarak; bu bütünü oluşturan değişik branşlarda kendini geliştirmeye karar verdi. Banu Çadırcı ile Yoga Terapi, Sarah Powers ve Paul Grilley ile Yin yoga, ve Cyndi Lee ile Restoratif yogada uzmanlaştı. Yogaşala'da Hart Lazer ile 100 saatlik "Güvenli Yoga" programını tamamladı. Chris Chavez ile 500 saatlik ileri seviyede uzmanlaşma programını tamamladı. Değişim ve dönüşümün hayatın tek değişmezi olduğunu düşünüyor. Yoga yolculuğunda kalıplara ve sınırlamalara girmeden, farklı branşlarda çalışıp, öğrendiklerini başkalarına aktarabildiği için kendini çok şanslı görmektedir.

Vinyasa ve Hatha yogada, akış içerisinde beden ve zihinde hizalanmayla gelen, denge, kuvvet ve harekete odaklanır. Restoratif ve Yin yogada, bedendeki rahatlama ile gelen zihindeki netlik ve dinginliği vurgular. Anın içinde denge bulmak için kendini tamamen bırakarak teslimiyete yer açmak çalışmanın önemli bir parçasını oluşturur.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala