E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Uma F. Unat ile Dolu Dolu Meditasyon

Uma F. Unat ile Dolu Dolu Meditasyon

Uma bu atölyeyi, meditasyona uzun oturabilme sürecini deneyimlemek isteyenler için özel olarak hazırladı. Bu anlamda iki saat boyunca uygulamalı geçecek olan bir çalışma söz konusu
29 Şubat, 2020
Fearless Inversions and Weightless Flow with Ray Rizzo

Fearless Inversions and Weightless Flow with Ray Rizzo

Master Session with Ray Rizzo
February 29, 2020
Ürün Kurtiç ile Vinyasa Krama Master Seans

Ürün Kurtiç ile Vinyasa Krama Master Seans

Bu atölye ile geleneksel Vinyasa akışları, Asana, Pranayama, Mudra ve Meditasyon pratiklerinin bütünleştiği derinlikli bir yoga deneyimini paylaşacağız.
1 Mart, 2020
Seda Erkman ile Kalbimizden Kendimizi İfade Etmek

Seda Erkman ile Kalbimizden Kendimizi İfade Etmek

Bu atölye de "Backbend/göğüs açıcı pozlar üzerinde çalışılacaktır."
7 Mart, 2020
Yoga Therapy Workshops With Hart Lazer - 2019

Yoga Therapy Workshops With Hart Lazer - 2019

These weekend workshops will offer a unique opportunity to practice and lead postures that are designed who have special therapeutic needs. We will have chance to design practices for all topics each weekend via specific asana, meditation and breath work.
13,14,15 March, 2020
Fateh Singh ile Kundalini Yoga

Fateh Singh ile Kundalini Yoga

Annemizin bizi, ilişki şekillerimizi nasıl etkilediğini ve özellikle anne karnındayken kaydettiğimiz durumların ilişkilerimizdeki bağlanma ve özgürlük temalarına etkisini hissedebileceğimiz bir deneyim Kundalini Yoganın en saf halini deneyimlemek ve belki de öğretinin içine biraz daha derin dalmak için gelinebilecek en güzel atölyelerden biri.
14 Mart, 2020
Lebriz Dedeoğlu ile Yin Yoga ve Meridyen Teorisi

Lebriz Dedeoğlu ile Yin Yoga ve Meridyen Teorisi

Bu atölyede Yin Yoga asanaları ve zihinsel farkındalık, temel yin ve yang organlarını ve enerji yollarını izlemek ve keşfetmek için bir araç olacaktır.
08 Mart, 2020
Güneş Kalkan & Rana Kar & Didem Çekigil Erkan ile Us’ta Yolculuk – Us’ta Hayaller

Güneş Kalkan & Rana Kar & Didem Çekigil Erkan ile Us’ta Yolculuk – Us’ta Hayaller

Bu atölye geçmiş kararların yükünden kurtulup, hayallerimizi şekillendirebilmek için elimizin altında kullanılmayı bekleyen anahtarımızı bize gösterecek.
15 Mart & 12 Nisan, 2020
Ürün Kurtiç ile Ayurveda’ya Giriş Programı

Ürün Kurtiç ile Ayurveda’ya Giriş Programı

4 buluşma ile gerçekleşecek bu program süresince hem bir bilim olarak Ayurveda’yı öğrenecek hem de bir yaşam tarzı olarak deneyim edeceksiniz.
14, 15, 21 Mart & 18 Nisan 2020
Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Bahar Detoks ve Yenilenme Programı  Mart 2020

Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Bahar Detoks ve Yenilenme Programı Mart 2020

Bahar aylarını kış mevsiminin etkisinden temizlenmek, aynı doğada olduğu gibi bedensel ve enerjisel yenilenmeyi deneyimlemek için..
21 Mart, 2020
Yiğit Can Tosun ile Hatha Yoga ve Handpan Ses Banyosu

Yiğit Can Tosun ile Hatha Yoga ve Handpan Ses Banyosu

Bu atölye ile tıpkı verilen seslere ve müziklere göre etkileşen su molekülleri gibi, bedene ve tüm moleküllerine bütünlük ve harmoni getirdiğini hissedeceğiz
21 Mart, 2020
Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert  Adam Keen is at YogaŞala!   March 2020

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala! March 2020

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!"
25-29 March, 2020
Berra Sertel ile Bağırsak Sağlığı ve Yoga

Berra Sertel ile Bağırsak Sağlığı ve Yoga

Bu atölye ile bilinçli yapılan Yoga duruşlarının bağırsak sağlığını nasıl desteklediğini öğreneceğiz.
28 Mart, 2020
Certified  Ashtanga Yoga Experts  Harmony Slater & Russel Case  are at YogaŞala!

Certified Ashtanga Yoga Experts Harmony Slater & Russel Case are at YogaŞala!

YogaŞala will host Certified Ashtanga Experts Harmony and Russel for Mysore sessions and three weekend workshops.
1-6 June, 2020

Fateh Singh ile Kundalini Yoga

XKAPAT
14 Mart, 2020 //14:00-17:00
YogaŞala Etiler

Fateh Singh ile Kundalini Yoga

 

Kundalini Yoganın en saf halini deneyimlemek ve belki de öğretinin içine biraz daha derin dalmak için gelinebilecek en güzel atölyelerden biri. Fransa’nın çok değerli uzmanlarından Fateh Singh, Mart ayında çeşitli çalışmalar için Türkiye’nin farklı şehirlerini geziyor ve 14 Mart Cumartesi günü İstanbullu yoga severlerle YogaŞala Etiler’de buluşuyor.

 

Üç saatlik bu Kundalini Yoga ve Meditasyon atölyesinde ilişkilerdeki bağlanma ve özgürlük paradoksu üzerine çalışacağız. Annemizin bizi ve ilişki şekillerimizi nasıl etkilediğini ve özellikle anne karnındayken kaydettiğimiz durumları araştıracağız. “Kutsal Anne” kavramını deneyimleyecek; alma kapasitemizi genişleterek, aynı Ay’ın yaptığı gibi, ışığı almaya ve kabul etmeye nasıl açık olabileceğimizi araştıracağız.

 

Teknik hakkında kısaca: Kundalini, bir dönüşüm yogasıdır. Kişide varolan dengeleyici enerji potansiyelini hızlı bir şekilde ortaya çıkaran bu yoga stili, Hindistan'ın geleneksel nefes, ses ve hareket teknikleri ile bedensel ve zihinsel blokajları şifalar. Kriya denilen egzersiz serileri enerjiyi üretir, organize eder ve bizi yüksek farkındalığa ulaştırır. Kriyalar sinir sistemini güçlendirir, endokrin sistemini dengeler, bedeni arındırır ve zihni sakinleştirir. Müziğin ve nefes çalışmalarının sıkça kullanıldığı bu yoga stilinde, sağlıklı zihin, beden ve ruh bilincine ulaşmak hedeflenir. Kundalini Yoga pratiğinin amacı farkındalığımızı artırmak, bilinç enerjimizi uyandırmak, kendimizi inandırdığımız sınırlamalara ışık tutup zihnimizin girdabından kurtulmak ve sezgisel zihnimizle yaşamayı öğrenmektir. Kundalini Yoga tekniği aynı zamanda bağımlılıklardan ve geçmiş tramvaların etkilerinden kurtulmaya, onları şifalayarak dönüştümeye yardım eder.

 

Etkinlik başlangıç seviyesinden ileri seviyeye her katılımcıya açıktır. Bu tekniğin ve felsefenin derinliğini deneyimlemek ve sorular sormak isteyen tüm yoga severleri bekliyoruz.

 

Çalışmanın dili İngilizce olacak ve Türkçe’ye tercüme edilecektir; dolayısıyla İngilizce bilmeyenler de bu çalışmaya rahatlıkla katılabilirler.

 

 

 

YER :  YogaŞala - Etiler

 

TARİH : 14 Mart, 2020

 

SAAT : 14:00-17:00

 

ÜCRET : 250 TL

 

 

- Her seviyede katılımcıya açıktır.

 

- Program İngilizce olup Türkçe çeviri yapılacaktır.

 

- Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. Tarafınızdan yapılacak iptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

 

Fateh Singh

 

 

Fateh Singh, Fransa’da yaşayan bir yogi, şifacı ve eğitmen eğitmeni. 20’li yaşlarının başında Kundalini Yogayla tanıştı. Bu hazineyi bulmanın minnettarlığı ve ilhamıyla 2003’te Kundalini Yoga uzmanı oldu. Psikoloji mezunu ve yoga terapisti olan Fateh Singh, uzmanlıkları sayesinde insan zihninin ve dinamiğinin inceliklerini kavradı. Son senelerde master Gurudev Singh ile Shunia Meditasyonu ve Sat Nam Rasayan şifa sanatı çalışıyor ve tasavvuf ile yakından ilgileniyor. Fateh Singh, Türkiye de dahil olmak üzere, AAA Kundalini Yoga Okulunun farklı ülkelerde düzenlediği uzmanlaşma programlarında görev alıyor.

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala