E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Kendini, bugünü, anı, merkezinde durduğun hayatını, yolunu minnetarlık ve kabul ile onurlandırmak … Cevabını bulamadığın bazı sorularına sessizlikle ve huzurla bakmak…
24 Şubat, 23 Mart, 25 Mayıs, 2019
Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

These weekend workshops will offer a unique opportunity to practice and lead postures that are designed who have special therapeutic needs. We will have chance to design practices for all topics each weekend via specific asana, meditation and breath work.
22 - 31 March, 2019
Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Doğa ile uyumlanıp içinizdeki yin ve yang eğilimlerini keşfetmeye, yoga seanslarının ve günün döngüsünün enerjisinden faydalanıp dengelenmeye var mısınız?
26-28 Nisan, 2019
Ürün Kurtiç İle Ayurvedik Yaşamın Temelleri

Ürün Kurtiç İle Ayurvedik Yaşamın Temelleri

Bu özel atölye ile Ayurveda biliminin temel teorilerini tanıyacak ve Ayurvedik yaşam anlayışının en önemli adımlarını öğreneceksiniz.
06 Nisan, 2019
Uma ile Herkes İçin Meditasyon

Uma ile Herkes İçin Meditasyon

Her kişiye göre mutlaka belli bir meditasyon yöntemi var. İşte bu çalışmada, farklı teknikleri deneyimleyerek kendinize en uygun olanı bulabileceksiniz.
07 Nisan, 2019
Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Aromaterapi ve Cilt Bakımı-2019

Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Aromaterapi ve Cilt Bakımı-2019

Bu atölyede Ayurvedik Aromaterapinin temel prensiplerini öğrenerek, en önemli baz ve esansiyel yağları tanıyacağız. Aromaterapi formülleri hazırlarken dikkat edilecek önemli noktaları ve oranlamaları inceleyeceğiz.
14 Nisan, 2019
Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Her bir ses, kendisinin ait olan yegane Sonsuzluk’un gerçekliğini, şifasını, gücünü, yaratımını vibrasyonları ile yansıtır, açığa çıkarır.
27 Nisan, 2019
Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!"
9-12 May, 2019
Ürün Kurtiç rehberliğinde Yoga ve Ayurveda ile Eklem Sağlığını Keşfetmek

Ürün Kurtiç rehberliğinde Yoga ve Ayurveda ile Eklem Sağlığını Keşfetmek

Bu atölyede öncelikle teorik olarak eklem anatomisini tanıyacak, eklem sağlığı için Yoga tavsiyelerini öğrenecek ve ardından da bu konuyu detaylı farkındalıkla içerecek bir pratiğe eşlik edeceksiniz.
25 Mayıs, 2019

Gülbin Tomris ve Mine Türkili ile Yaşam Evrelerinde Yin Yoga Atölyesi - 2019

XKAPAT
3 Şubat, 2019 //13:30-16:30
YogaŞala Etiler

“Çocukluğun kendisi kısadır, ama ömrü uzundur.”

Murathan Mungan – Şairin Romanı    meditasyon

 

Belki de çocukluktur yaşamın en uzun evresi. Yaş alırken, hiç bırakmaz o çocukluk peşimizi.

 

Anne karnında başlayan yolculuğumuzda hayatımızın hangi evresinde takılıp kaldık?

 

Bir çocuk gibi başkalarından sevgi mi bekliyor ya da suçu hep başkalarında mı arıyoruz? Yoksa bir ergen gibi hâlâ isyan mı ediyoruz tüm bu olup bitene?

 

Oysa büyümek de, Yin Yoga pozları gibi, “durmak”, “kendini bırakmak” ve “teslimiyet” ile mümkündür. Belki de en zorudur “durabilmek”. Çünkü o zaman kendisinden kaçamaz insan ve gerçekten iş başa düşer. İçimizdeki çocuk ve içimizdeki ergenin seslerini duyarız. Belki söyleyemediğimiz “hayır”lar, gösteremediğimiz tepkiler ve o yok saydığımız acı bedeninin bir köşesinden çıkar gelir.

 

Beden bizi, bize anlatır, yeter ki sesine kulak verelim.  

 

Atölyemiz nefes meditasyonu ile başlayacak, sonrasında 90 dakikalık “Yaşam Evrelerinde Yin Yoga” seansıyla devam edecektir. Ardından değerlendime grup çalışması yapılacaktır.

 

yin yoga

 

YER : Yoga Şala - Etiler

 

TARİH : 3 Şubat 2019

 

SAAT : 13:30- 16:30

 

ÜCRET : 250 TL

 

- Her seviyeden katılımcı için uygundur.

- Atölye lisanı Türkçe olup, çeviri olmayacaktır.

- Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir.İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

Gülbin

Gülbin Tomris

 

Yogasala’da Berra Sertel’in 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Yin Yoga Uzmanlık Programını ve sonrasında Seda Hantal ile Mentorluk Programını tamamladı. Hart Lazer’ın 100 saatlik  360° Yoga Terapi Programına katılarak yoganın sinir sistemi ve travmalar ile ilişkileri konularında ufkunu genişletti.

KRI onaylı Ajai Alai Awakening Uluslararası Kundalini Yoga Okulundan aldığı 220 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon Uzmanlık Programını ve 5 modülden oluşan 2.Level programının 3 modülünü bitirdi.

Dr.Neslihan İskit’in Hamile Yogası ve Çiçek Önen’in Restoratif Yoga programlarını tamamladı.

Klasik ve Batı Astroloji alanında İleri seviye eğitimini tamamladığı Dinçer Güner – Solar Lunar Eğitim ve Danışmanlık’dan Danışman Astrolog diplomasını aldı. Astrolojik danışmanlık vermekle birlikte sorumgeldi.com sitesinde de çalışmaya devam ediyor.

Yoga uzmanlığı ve astrologluğun yanı sıra Yaşam Koçluğu ve NLP terapistliği de yapan Gülbin, programlarda öğrendiklerini hayata geçirmek için en iyi yolun bildiklerini aktarmak ve aynı anda öğrenmeye devam etmek olduğuna inanıyor.

 

 

Mine Türkili Mine Türkili

 

2014 yılında Berra Sertel ile 200 saatlik Yoga Alliance onaylı Yin Yoga Programını, 2016 yılında Övül Büyükberber ile Yin Yoga Mentorluk ve Çiçek Önen ile Restoratif Yoga Programını tamamladı.

 

Ardından  Psikoterapist Dr. Mehmet Zararsızoglu'ndan Aile Dizimi  Eğitimi aldı.  Stephan Hausner ile “Hastalık ve Semptom Dizimleri”, Albrecht Mahr ile “Etnik ve Politik Dizimler” ve Dimitris Stavropoulos ile “Arketipsel Dizimler ile içimizdeki Suçlu ve Mağdurun İyileşmesi” çalışmalarına katıldı. 

 

2018 yılında Ulli Almendiger ile 200 saatlik Ayurveda Programını tamamladı. Hindistan Ayurvedagram Ayurveda Merkezinde Camera Mohanty'den Yoga Terapi Programı aldı.

 

Hart Lazer ile 150 saatlik Yoga Terapi Programını bitirdi. Halen Hart Lazer ile İleri Seviye Uzmanlık programına devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala