E-Bülten Üyeliği
Uzmanlarımız

Gülçin Ündemir

XKAPAT
Gülçin Ündemir

Yoga ile ilk kez 2007 yılında tanışan Gülçin, Istanbul ve Berlin’de 4 sene boyunca cesitli yoga stüdyolarinda farkli yoga stillerini deneyimledi.

Temel Yoga ve Hot Yoga konusundaki uzmanlığını Berlin Sunyoga'da 2011 yılında tamamladı. Berlin Sunyoga'da uzman olarak calıştığı 1 senenin ardından  2012 Mayıs ayında Türkiye'ye döndü. Mey Elbi ile ileri seviye Vinyasa uzmanlığını bitirdi ve çeşitli yoga merkezlerinde yoga ve hayata dair deneyimlerini paylaşmaya başladı. Kendi yoga yolunda yürürken hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki  uzmanların ışığından atölye ve etkinliklerine katilarak  faydalanmaya devam eden Gülçin, uygulamalarını Türkçe, Ingilizce ve Almanca olarak veriyor.

 "Yoga bedendeki hislere kulak vermeye başladığımız an’da başlıyor. Kendimizle samimileşirken, aynı zamanda tüm evreni kapsayabildiğimiz ve kucak açtığımız   zaman meyve veriyor. Aksiyonlarımızın  kaynağına yaptığımız  bu tutkulu araştırmada, kendi gerçeğimize doğru attığımız her bir adım, özümüzde var olan ve ancak kimi zaman zihnimizin ve deneyimlerimizin görmemizi kısıtladığımız tüm nitelikleri yorumsuzca kabul etmemize olanak sağlıyor .''

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala