E-Bülten Üyeliği
Atölyeler

Güneş Kalkan & Rana Kar & Didem Çekigil Erkan ile Us’ta Yolculuk – Us’ta Hayaller

XKAPAT
12 Nisan, 2020 //13:30 – 19:00
YogaŞala Etiler

 

Güneş Kalkan & Rana Kar & Didem Çekigil Erkan ile

Us’ta Yolculuk – Us’ta Hayaller

 

Us’ta Yolculuk programı “Nörobilim ve psikoloji alanındaki bilimsel gerçekleri gündelik hayatımızda daha rahat nasıl uygulayabiliriz?” sorusuyla başladı. Farkındalık ve dönüşüm yogası olarak da bilinen Kundalini Yoga ve Meditasyon pratikleri ile endokrin ve sinir sistemi üzerinde çalışıp, kendimizi kendi gerçeğimize, potansiyelimize bağlamak, zihnin girdabından kurtulup sezgilerimizle yaşamaya başlamak ve Bağlanma ve Şema Terapi yaklaşımları ile hayatımızdaki bazı konulara nasıl yaklaştığımızın farkında olarak ilerlememizi ve dönüşüm yolculuğumuzda yönümüzü bilerek devam edebilmemizi mümkün kılmak için yapılandırıldı.

 üniversiteli

 

Bu program 2 modülden oluşuyor.

 

  • Us’ta Hayaller

 

  • Us’lu Yetişkin Us’ta Beden

 

 

Us’ta Hayaller:

Us’ta Hayaller hayallerimizi özgürce şekillendirmek ve hayata geçirebilmek odağı ile çalıştığımız modülümüzdür. Bilinç ve bilinçaltı gücümüzü birlikte kullanarak, bizi heyecanlandıran konularda hayallerimizi nörobilimsel bilgilerin avantajından faydalanarak nasıl kurabileceğimiz üzerinde “DayDreaming” yöntemi ile çalışacağız. Üzerine çalıştığımız hayallerimizi, bizi zorlayabilecek bilinçaltı kararlarımızın fark edilmesi açısından ele alıp, genişleyebilmek için Kundalini Yoga pratiklerini keyifle, kararlılıkla, öz-sevgi ile yolumuzda ilerleyebilmek için nasıl kullanabileceğimizi öğreneceğiz.

 

 

Us’lu Yetişkin Us’ta Beden:

Yetişkinlik dönemimizin ve ilişki dinamiklerimizin nasıl etkilendiğini Şema Farkındalığı üzerinden derinleşerek incelemeye devam edeceğiz. Şemalarımız sayesinde kendi temel konularımızı farkettiğimizde hayatımızdaki dönüşümü hızlandırabilmek için üzerine çalışmamız gereken kilit konuları da farketmiş olacağız. Döngülerimizi kırabilmek için harika bir şans yakalayacağız. Kundalini Yoga’nın dönüştürücü etkisini kilit konularımız ve temel döngülerimiz üzerine yoğunlaştırabileceğimiz pratiklerle deneyimleyeceğiz. Kundalini Yoga haricinde, bilinçaltı kararlarımızı anlamak ve dönüştürmek için yararlanabileceğimiz kendi uzmanlıklarımız içinde yer alan diğer yöntemlerle ilgili bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacağız.

 

 

YER: YogaŞala – Etiler

 

TARİH ve SAAT:

 

Us’ta Hayaller

15 Mart 2020 // 13:30 – 19:00

Us’lu Yetişkin Us’ta Beden

12 Nisan 2020 // 13:30 – 19:00

 

ÜCRET :

Tek Modül Ücreti: 400 TL (80 TL erken ödeme indirimi için son günü 10 Şubat 2020)

2 Modül Ücreti: 640 TL (130 TL erken ödeme indirimi için son günü 10 Şubat 2020)

 **Üniversite öğrencilerine %10 indirim uygulanacaktır

 

 

- Her seviyede katılımcıya açıktır.

 

- Program Türkçe olacaktır.

 

- Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. Tarafınızdan yapılacak iptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

 

Güneş Kalkan:

Kundalini Yoga ve Meditasyon  ile Hamile Yogası Uzmanı, eğitimci. Us’ta Yolculuk Programında dönüşüm ve farkındalık yogası olarak bilinen Kundalini Yoga ve Meditasyon teknikleriyle dönüşümün altyapısını kurguluyor. Her bir modülden sonra sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla meditasyon pratikleri veriyor.

 

 

Rana Kar:

Psikolog, eğitimci. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji eğitiminin yanı sıra Dr. Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi, Reyhana Seedat’dan Kalp Merkezli Hipnoterapi Programlarını almıştır. İstanbul Psikodrama Enstitüsünde başladığı Psikodrama Grup Terapistliği Programına halen devam etmektedir. Rana, Us’ta Yolculuk programında Bağlanma ve Şema Terapi yaklaşımlarından yararlanarak ilişkilerimizdeki, hayatımızdaki temel ve tekrar eden konularımızı anlamamızı ve dönüştürmemizi kolaylaştırıyor.

 

 

Didem Çekigil Erkan:

Elektrik & Elektronik Mühendisi. Nörobilim araştırmacısı ve eğitimci. Reiki ve EFT Master. Us’ta Yolculuk programında Didem, alışkanlıklarımızın ve çocukluk kararlarımızın nasıl oluştuğunu nörobilim üzerinden inceleyip bilimsel gerçekleri kendi hayatlarımıza nasıl daha rahat uygulayabileceğimiz konusunda yol gösteriyor.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala