E-Bülten Üyeliği

Hakkımızda

YOGA


Kelime anlamı 'birleşme, bütünleşme' olan yoga, eski ve ebedi yoga geleneği 5000 yıldan fazla bir süredir ustasından talebeye aktarılagelmektedir. Bir yaşam disiplini olan yoga, sadece mat üzerinde yapılan bir uygulamanın ötesinde zihinsel, aynı zamanda kişinin özü ile buluşmasına yol gösteren derin bir çalışmadır.

Yoga, 5000 senelik geleneğin birikimiyle, bireyin potansiyelini adım adım gerçekleştirmesine, hayatını belli etik kurallar çerçevesinde yaşamasına kılavuzluk eder. Kişinin hayatında zindelik, sağlık, değişim ve yeni olasılıkların kapılarını aralar.

FELSEFEMİZ


Sanskrit dilinde Yoga Evi anlamına gelen YogaŞala’nın amacı büyük şehrin, karmaşasında, insanların gelip yoga yapacakları, nefes alacakları ve bedenleriyle barışacakları bir ortam ve toplum yaratmaktır.

YogaŞala’da farklı seviyelerde ve eklektik yoga tarzlarında çalışmalar, etkinlikler ve birebir seanslar verilmektedir. Başta; Vinyasa, Ashtanga, Hatha, Kundalini ve Yin Yoga olmak üzere, pek çok farklı stilde yoga seansları, programımızda yer almaktadır.

YOGAMIZ


Yoga uzmanlarımız zeki sıralamalara odaklanarak duruşlar arasında geçerken nefes ve hareket ilişkisini vurgular. Bu uygulama ile bedende güçlenme ve esneme gelişirken zihin dinginleşir. Amacımız katılımcıların kendileri ile ilgili farkındalıklarını, odaklanmalarını ve sağlıklarını, geniş bir yoga yelpazesi sunarak geliştirmektir. Biz bunu sevgi, şefkat, tutku, bireyselliğe saygıylave güven ortamında yapıyoruz. Her biri farklı deneyim sahibi olan uzman kadrosuyla YogaŞala hem başlangıç hem de daha ileri düzeydeki katılımcılar için güvenli seans ve atölyeler sunmaktadır.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala