E-Bülten Üyeliği

Hakkımızda

nişantaşı

 

  

Kelime anlamı 'birleşme, bütünleşme' olan yoga, eski ve ebedi yoga geleneği 5000 yıldan fazla bir süredir ustasından talebeye aktarılagelmektedir. Bir yaşam disiplini olan yoga, sadece mat üzerinde yapılan bir uygulamanın ötesinde zihinsel, aynı zamanda kişinin özü ile buluşmasına yol gösteren derin bir çalışmadır.

Yoga, 5000 senelik geleneğin birikimiyle, bireyin potansiyelini adım adım gerçekleştirmesine, hayatını belli etik kurallar çerçevesinde yaşamasına kılavuzluk eder. Kişinin hayatında zindelik, sağlık, değişim ve yeni olasılıkların kapılarını aralar.

 

 

VİZYONUMUZ


Sanskrit dilinde Yoga Evi anlamına gelen YogaŞala’nın amacı adından da anlaşılacağı gibi büyük şehrin, karmaşasında insanların bir araya gelip yoga yapacakları, nefes alacakları ve bedenleriyle barışacakları güvenli bir ortam yaratmaktır


YogaSala, 2001 yılında Türkiye’nin ilk yoga merkezi olarak kurulduğunda sadece 2 yoga uzmanı ve günde 4 yoga seansı vardı. Bugün ise İstanbul’da 3 merkezi ve 50’yi aşkın uzman kadrosu ile haftada 200’ün üstünde seans sunmakta.YogaŞala’da farklı seviyelerde ve eklektik yoga tarzlarında çalışmalar, etkinlikler ve birebir seanslar verilmektedir. Başta; VinyasaAshtangaHathaKundalini ve Yin Yoga olmak üzere, pek çok farklı stilde yoga seansları, programımızda yer almaktadır.

 

Dünyada pek çok kişiyi etkileyen, derin izler bırakan yoga uzmanlarının da İstanbul’daki durağı YogaŞala’da, herkesin farklı özellik ve ihtiyaçlara sahip olduğuna inandığımızdan, sadece kendi yolumuzu değil, yogaya giden tüm güvenli yolları benimseyerek, farklı yoga stillerini sizinle buluşturuyoruz


Yoga uzmanlarımız zeki sıralamalara odaklanarak duruşlar arasında geçerken nefes ve hareket ilişkisini vurgular. Bu uygulama ile bedende güçlenme ve esneme gelişirken zihin dinginleşir. Amacımız katılımcıların kendileri ile ilgili farkındalıklarını, odaklanmalarını ve sağlıklarını, geniş bir yoga yelpazesi sunarak geliştirmektir. Biz bunu sevgi, şefkat, tutku, bireyselliğe saygıyla ve güven ortamında yapıyoruz. Her biri farklı deneyim sahibi olan uzman kadrosuyla YogaŞala hem başlangıç hem de daha ileri düzeydeki katılımcılar için güvenli seans ve atölyeler sunmaktadır.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala