E-Bülten Üyeliği
Stiller

Kundalini Yoga Nefes Teknolojisinin Keşfi

XKAPAT
Kundalini Yoga Nefes Teknolojisinin Keşfi

Yogi Bhajan tarafından öğretilen Kundalini Yoga, özellikle bedenin enerji kanallarındaki akışı güçlendirmek için tasarlanmış bir yogadır. Bunu postürler serisinden oluşan kriyalar, nefes teknolojisi, meditasyonlar aracılığı ile yapmaktadır.

 

Bu anlamda, öncelikle, kendimizi praanee – evrenin temel yaşam enerjisi praana ile yaşayan canlılar -  olarak bilmek zorundayız. Bu hayata ilk önce ruh olarak giriş yaptık ve sonra doğduk. En erken yıllarımızı, fiziksel bedende ve materyal durumlarda nasıl hareket edeceğimizi öğrenmekle geçirdik. Böylece yaşamda var olabildik, ancak öyle bir zaman geldi ki, kendi ruhumuzla yeniden temasa geçmek ve onu anlamak zorunda kaldık. Bu dönüşümü yapmak için, öncelikle enerji planımızın anlayışını genişletme ve deneyimlemek zorundaydık.

 

Hazırladığımız yeni programla, yaklaşık 2 ay boyunca (6 Mart – 8 Mayıs ) her Salı ve Pazar günleri Kundalini Yoga seanslarımızda, Kim ve Ne olduğumuzun farkındalığını arttıracak, gerçek kimliğimizle uyumlu yaşam yönünde dönüşüm yaratacak, Nefes teknolojisinin tüm inceliklerini teorik ve uygulamalı çalışmalarla keşfedeceğimiz etkin çalışmalar bizi bekliyor.

 

Kundalini Yoganın zengin Nefes Teknolojisi seansları ile bedenin prana kapasitesi artacak ve böylece fiziksel, zihinsel ve duygusal iyileşmelerin yanı sıra, farkındalıklı derin kavrayışlarla yaşam alanlarınızda yeni açılımlarla yepyeni becerilerinizi kucaklayacaksınız.

 

Yeni bir mevsime geçiş sürecini de kapsayacak böylesi yenileyici bir çalışmaya her seviye yoga severi davet ediyorum.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala