E-Bülten Üyeliği
Atölyeler

Lebriz Dedeoğlu ile Yeni bir ‘SEN’ Aralık, 2019

XKAPAT
28 Aralık, 2019 //14:00-16:30
YogaŞala Nişantaşı

Yeni bir ‘SEN’

 

 

Kendine aşina olmak, yaklaşmak,  zihnin ötesine geçmek ve düşüncelerimize gözlemci olmak ile ilgili soruların cevaplarını kendinimizi tanıyarak, severek ve serbest bırakarak keşfedeceğiz.

 

Kendinizi tanıma yolculuğunda anda kalamıyorsanız, zihnimi durduramıyorum diyorsanız, sürekli gerginseniz ve gevşeyemiyorsanız bu atölyeye katılarak bunlarla başa çıkabilirsiniz.

 

Kendimizi bütünüyle tanıyarak, bilincimizi özgürleştirirken, spiritüel, duygusal, düşünsel ve fiziksel hayat tecrübesini derinleştirebilirsiniz. 

 

Enerji tıkanıklıkları ile bize sıkıntı veren sağlıksız kalıplarımızı farketmeye, dengeye varmaya ve yepyeni bir ‘Sen’ aramaya var mısın?

 

Lebriz

 

YER : YogaŞala - Nişantaşı

 

TARİH : 28 Aralık, 2019

 

SAAT : 14:00-16:30

 

ÜCRET : 120 TL

 

 

  • Her seviyeden katılımcıya açıktır.

 

  • Atölye çalışması için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

  • Üniversite öğrencilerine 20 TL indirim uygulanacaktır.

 

 

Lebriz Dedeoğlu :   lebriz dedeoğlu

 

Yogaya 2005 yılında Hamile Yogası ile başladı. Yin Yoga Uzmanlaşma Programı ile yoga seansları vermeye başladı. Richard Freeman ile Yoganın Özü, Hart Lazer ile Güvenle Öğretmek ve Ürün Kurtiç ile Temel Yoga atölyelerine katıldı. Svagito Liebermeister’ın Osho Aile Dizilimi ve Zen terapisi, Devapath, Dwari ile Elmas Nefes ve Meditasyon, Universal Enerji atölyelerine katıldı. Yoga ile katılımcılarını, kendi nefeslerini, ışıklarını keşfetmeleri, içlerindeki gerçek sevgiye ulaşmaları konusunda cesaretlendiriyor. Profesyonel yaşamında da davranış, kalite ve liderlik seansları veren Lebriz, yoganın terapisel koşulsuz mutluğunu yoga matı üzerinde paylaşıyor

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala