E-Bülten Üyeliği
Atölyeler

Lebriz Dedeoğlu ile Yin Yoga ve Meridyen Teorisi - ONLINE

XKAPAT

Lebriz Dedeoğlu ile Yin Yoga ve Meridyen Teorisi - ONLINE

 

 

Yin Yoga, vücudun meridyenlerine odaklanan bir yoga stilidir, başlıca ayırt edici faktörü bütün uygulamanın meridyen sistemine odaklanma ve meridyenleri belirli organların uyarılmasını sağlamak için önemli meridyen yollarını hedefleme şeklidir.

 

Dolayısıyla Yin Yogayla Meridyen sistemi arasındaki ilişki kurmamız için önemlidir.

 

Bu sistem aynı zamanda beden içindeki enerjiyi ve dönüşümünü de anlamaya çalışır. Fiziksel bedenin tamamında, besleyici enerjinin içinden geçtiği, bütün vücudu beslediği ve enerji verdiği yollarda dolaşan bir iç enerji sistemi tanımaya yarar.

 

Bu atölye Yin Yoga Asanalarını, zihinsel farkındalığı temel Yin ve Yang organlarını ve enerji yollarını izlemek ve keşfetmek için bir araç olacaktır.

 

 

İçerik:

 

Geleneksel Çin Tıbbı Teorisi

 

Meridyen sistemine yakınşlaşmak

 

Qi'nin akışını ve oluşumunu anlamak

 

Fasya ağına bakmak

 

Taocu Bilgeliğe ve felsefesi hakkında bilgilenmek

 

 

Kimler katılabilir:

 

Bu uzmanlaşma tamamlayanların yanısıra, yoga eğitimleri özellikle enerji kavramını derinlemesine inceleyip, çakralar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen yoga uygulayıcılarına açıktır.Yeni beceriler geliştirmek isteyen ve kendi içsel yolculuk sürecinde olan herkese uygun olarak tasarlanmıştır.Yoga eğitmeni olmak gibi bir ön koşul aranmamaktadır.

 

Meridyen Teorisi Konusunda detaylı bilgi edinmek isterseniz bu eğitim tam size göre.

 

 

ONLINE ETKİNLİK

 

TARİH : 27 Şubat, 2021

 

SAAT : 14:00-18:30 Teori & Yin Yoga Pratiği

 

ÜCRET : 350 TL

 

 

Her seviyeden katılımcıya açıktır.


İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

Lebriz Dedeoğlu :  Lebriz Dedeoğlu

 

Yogaya 2005 yılında hamile yogası ile başladı. Yin Yoga Yogada Uzmanlaşma programı ile yoga seansları vermeye başladı. Richard Freeman ile Yoganın Özü, Hart Lazer ile Güvenle Öğretmek, Ürün Kurtiç ile Temel Yoga, Paul Grilley ile Anatomi, Bernie Clark ile Omurga Anatomisi eğitimlerini bitirdi. Leiden Üniversitesi Bilinçli Farkındalık, Svagito  Liebermeister’ın Osho Aile Dizilimi ve Zen terapisi,  Devapath, Dwari ile Elmas Nefes ve Meditasyon, Universal Enerji atölyelerine katıldı. Yoga ile katılımcılarının kendi nefeslerini, ışıklarını, içlerindeki gerçek sevgiye ulaşmaları konusunda cesaretlendiriyor. Profesyonel yaşamında da davranış, kalite ve liderlik seansları veren Lebriz, yoganın terapisel koşulsuz mutluğunu yoga matı üzerinde paylaşıyor.

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala