E-Bülten Üyeliği
Atölyeler

Mehrunnisa Dilek Ekşi Bilgin ile Beş’in Dengesi , Elementler El Ele

XKAPAT
22 Eylül, 2019 //14:00-17:00
YogaŞala Etiler

Toprak, Su, Ateş, Hava ve Eter (her şeyi birarada tutan en incelmiş element) 5 elementi oluşturur. Bu elementler dengede olursa, el ele uyum içinde birbirine bağlı kalırlar. İnsana ve doğaya ait her şey bu 5 gücün etrafında döner. Bu güçleri kullanmayı bilmek, iç yolculuğumuzun değerli yol gösterici rehberlerini bulmak anlamına gelir.

 

Elementlerin hangi duyguları ve duyuları, hangi düşünce modellerini tetiklediğini gözlemlemek, eksik olan elementi fark etmek ve güçlendirmek, çok artmış olanı dengeye getirmek önemlidir. Onlar her fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olgunun bileşenleridir.

 

Elementlerin uzun süreli dengesizliği, olayları algılama biçiminde ve sağlık konularında sıkıntıların oluşmasına yol açabilir. Kundalini Yoga diğer bir ismi ‘farkındalık’ yogası bu dengesizlikleri etkili bir şekilde yeniden ayarlar.

 

Bu atölyede mistik ve yogik kavramlarda elementleri daha yakından tanımanın yanında bedenimizde hangi elementlerin daha çok dengeye ihtiyacı olduğunu keşfedeceğiz. 5 element nefes çalışmaları ve meditasyon odaklı bir çalışma yapılacaktır.

 

 

 

YER : YogaŞala - Etiler

 

TARİH : 22 Eylül, 2019

 

SAAT : 14:00-17:00

 

ÜCRET : 220 TL   ( Üniversite öğrencilerine 40 TL indirim uygulanacaktır )

 

 

- Her seviyeden Yoga uygulayıcıları için uygundur.

 

- Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. Tarafınızca yapılan iptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

 mehrunisa dilek ekşi

 

Mehrunnisa Dilek Ekşi Bilgin:  

 

Uluslararası KRI (Kundalini Research Institue - New Mexico) sertifikalı uzman, on yıla yakındır Kundalini Yoga çalışmaları vermektedir. Özellikle Kundalini Yoganın mantra ve ses üzerindeki kadim öğretisine derinlikli olarak seanslarında yer vermeye özen göstermektedir. Ayrıca, Yoga Alliance onaylı 150 saatlik Yoga Anatomi Programını tamamladı.

İç Organ Chi Masaj -Chi Nei Tsang- 1. Modülü ve Uygulamalı Kinesioloji’nin alt modüllerinden (Injury Recall Technique) Nisan 2019 programlarına katıldı. David Berceli’nin ‘Travma Boşaltma Tekniği’ 1. Modülünü Mart 2109’da tamamladı. 

 

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala