E-Bülten Üyeliği
Stiller

OM Ses Çemberi (ücretsiz)

XKAPAT
OM Ses Çemberi (ücretsiz)

OM Ses Çemberi, OM sesinin dönüştürücü gücünü kullanarak katılımcıların kendi şifa potansiyellerini aktive eden kadim bir grup çalışmasıdır.

 

 

Bu çalışma; negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürürken, katılımcıların fziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak daha iyi olmalarına destek olur.

 

Bu çalışma; içsel huzuru, zihinsel berraklığı, duygusal özgürlüğü ve fziksel sağlığı geliştirir. OM Ses Çemberi sırasında yaratılan titreşimsel dalgalar, iki kilometre yarıçapındaki alana yayılarak Dünya’ya sevgi, huzur ve barış getirir. Aynı zamanda insanlar ile doğa arasında da birlik yaratır. Rişi’lerin ve azizlerin binlerce yıl önce kullandıkları çok kadim bir teknik olan OM Ses Çemberi, insanlığın bilinç seviyesini yükselten, insanlığı korku alanından sevgi alanına yükselten çok güçlü bir çalışmadır.

 

Bu çalışma aynı zamanda insanları, Dünya’ya ve insanlığa hizmet için bir araya getirir. Çünkü çember sırasında katılımcılar, OM sesinin pozitif gücünü, ihtiyacı olan herkese ve her yere de sunabilirler. Bu hizmet bilinci zamanla katılımcıların içinde çok saf bir neşeyi de açığa çıkarır.

 

 

 

OM Ses Çemberi (ücretsiz) / Uzmanlarımız
BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala