E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Yogaşala Reiki & Meditasyon ve Yin Yoga Kampı

Yogaşala Reiki & Meditasyon ve Yin Yoga Kampı

Reiki, Yin yoga ve meditasyon pratiğinde derinleşmek ve Lebriz & Beyza ile beraber bir molaya varmısın?
3-5 Aralık, 2021
Meltem Fakabasmaz ile Un-Block and Manifest / Blokajlarını Aç, Hayallerini Gerçekleştir

Meltem Fakabasmaz ile Un-Block and Manifest / Blokajlarını Aç, Hayallerini Gerçekleştir

Enerji merkezlerindeki blokajları açarak, Hayallerini Gerçekleştir.
5 Aralık, 2021
Deniz Soyarslan ile Skinner Releasing Teknik 1-5

Deniz Soyarslan ile Skinner Releasing Teknik 1-5

Skinner Releasing Teknik tüm benlikteki gerginliğin serbest bırakılması yoluyla, doğal hizalanmamızı yeniden keşfedebilmemiz, gücümüzü ve esnekliğimizi artırabilmemiz, özgünlük, yaratıcılık ve kendiliğindenliği uyandırabilmemiz için bize yol gösterir.
8-12 Aralık, 2021
Laruga Glaser in Istanbul

Laruga Glaser in Istanbul

YogaŞala is proud to host Laruga Glaser in Istanbul! This comprehensive five day program includes Mysore sessions, workshops and a Primary Led class. Don’t miss this unique opportunity to advance your Ashtanga practice!
10-14 December, 2021

"Modern Zamanlarda Yaşayan Bir Keşiş" Swami Keshava

Bu ücretsiz etkinlikte "Çağdaş Keşiş" konuğumuz bizlerle hayatın amacı ve özüyle ilgili önemli anlayışlar paylaşacak. Kaotik dünyamızda mutluluğu nasıl bulabileceğimiz, Karma’nın ne olduğu, Yoga’nın ne olduğu ve daha pek çok şey üzerinde konuşacağız.
10 Aralık, 2021
Finding the Link between Breath and Movement: A Conscious Breathing with Eric Powell

Finding the Link between Breath and Movement: A Conscious Breathing with Eric Powell

In this workshop, we will explore the effects of focused breathing on the body and mind as expressed in some common yoga postures and pranayama. This is the second in a series of lessons exploring Yoga as Meditation.
December 12th, 2021
Seda Erkman ile Kişisel Bütünlüğüne Yolculuk Programı

Seda Erkman ile Kişisel Bütünlüğüne Yolculuk Programı

Bu atölyeler, Gestalt yaklaşımı temel alarak hazırlanmış farkındalık çalışmalarıdır. Kişinin kendi gölgeleriyle ve kör noktalarıyla buluşmasına yardımcı olan ve bu buluşmayla geçmişte, veya kendi dışında bırakmış olduğu parçalarını tanımasına va tekrardan kendisine katmasına alan açan içsel çalışmalar ve bu çalışmaları destekleyici ve bedende deneyimlememizi sağlayan yoga asana pratik çalışmalarından oluşmaktadırlar.
18 – 26 Aralık, 2021
Uma F. Unat ile Yoga Nidra - Derin Gevşeme Atölyesi 2021

Uma F. Unat ile Yoga Nidra - Derin Gevşeme Atölyesi 2021

Yoga Nidra, dilimizde derin gevşeme ya da yogik uyku olarak tarif bulur. Amaç, uykuyla elde edilemeyen bir dinlenme, bedenen, zihnen, ruhen rahatlama sağlamaktır. Bilinçli olarak derinlemesine gevşemek öğrenilir.
26 Aralık, 2021
Demet Yoruç ve Övül Büyükberber ile 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı 2022

Demet Yoruç ve Övül Büyükberber ile 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı 2022

Hatha ve Vinyasa Yoga sistemlerinin temellerini tanımanız, bir yaşam anlayışı olarak Yoga’yı içselleştirme yolunda ilerlemeniz için tasarlanmış bu programla dilerseniz kendi pratiğinizi derinleştirecek, dilerseniz uzmanlaşma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.
5 Şubat-15 Mayıs, 2022

Seda Erkman ile Kişisel Bütünlüğüne Yolculuk Programı

XKAPAT
18 – 26 Aralık, 2021 //14:00 – 18:00
YogaŞala Etiler

Seda Erkman ile Kişisel Bütünlüğüne Yolculuk Programı

 

Bu atölyeler, Gestalt yaklaşımı temel alarak hazırlanmış farkındalık çalışmalarıdır. Kişinin kendi gölgeleriyle ve kör noktalarıyla buluşmasına yardımcı olan ve bu buluşmayla geçmişte, veya kendi dışında bırakmış olduğu parçalarını tanımasına va tekrardan kendisine katmasına alan açan içsel çalışmalar ve bu çalışmaları destekleyici ve bedende deneyimlememizi sağlayan yoga asana pratik çalışmalarından oluşmaktadırlar. 

 

Atölyelerin her biri 4 saat olacaktır. Atölyelerin ilk iki saati konu üzerinde konuşacağız ve kısa zihinsel egzersizler yaparak konuyu işleyeceğiz. Sonraki iki saat içinde içsel olarak olarak anladıklarımızı ve zihnin beden üzerindeki etkisini deneyimlemek için güvenli bir yer olan matımızın üzerinde 90 dakikalık yoga pratiği yapıp, arkasından paylaşımlarımız ile bitireceğiz. 

 

Bu atölyeler birbirini takip edecek ve birbirinin üstüne inşa edecek şekilde hazırlandığından katılımcıların dördüne birden katılması gerekmektedir. 

 

Bu atölyelerin tarihleri, saatleri ve konuları şu şekilde olacaktır.

 

 

1. Atölye- 18 Aralık 2021- Cumartesi 14:00 – 18:00 - ESNEKLİK

 

Birinci atölye Esneklik üzerine olacak. Esnekliği mental olarak anlamak, bakış açımızı fark etmek ve yeniden düzenlemek

 

 

2.Atölye – 19 Aralık 2021- Pazar 14:00 - 18:00 GMT -  ANDA KALMAK

 

İkinci atölye Kendini anlamak ve anda kalmak ile ilgili olacak. Çevremizi nasıl anlamlandırdığımız, kendimizi anlayarak ve anda kalarak nasıl çevremizdekilerle etkin ilişki kurabileceğimiz üzerine olacak.

 

 

3.Atölye– 25 Aralık 2021 - Cumartesi 14:00 - 18:00 GMT- BİTMEMİŞ MESELELER

 

Üçüncü atölye Bitmemiş meseleler üzerine olacak. İçimizde enerji yüklü konular, ve bunların etrafımızı görmemizi ve değerlendirmemizi nasıl etkilediği, ve mümkünse kendi içimizdeki bu meseleleri tanımlamak ve çözümlemek üzerine olacak.

 

 

4.Atölye26 Aralık 2021- Pazar 14:00 – 18:00 - DİRENÇ

 

Dördüncü atölye Direnç konusu üzerine olacak. Direncin işlevsel olduğu ve işlevsel olmadığı durumlar, kendi içimizde direnç gösterdiğimiz alanları keşfetmek, ve bugüne kadar yaptığımız üç çalışmada üzerinde durduğumuz temalarda direncin yeri.

 

 

YER: YogaŞala-Etiler

 

TARİH: 18,19,25,26 Aralık, 2021

 

SAAT : 14:00 – 18:00 

 

ÜCRET : 2600 TL

 

 

- Kendini geliştirmeye ve büyümeye niyetli, kendiyle dürüst ve zor konuşmaları yapmaya ve gölgeleriyle yüzleşmeye hazır ve istekli her seviyeden katılımcıya açıktır.

 

- İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

Seda Erkman:

 

Seda Erkman Amerika’da Brown Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra, New York Üniversitesi’nde Endüstriyel/Organizasyonel Psikoloji alanında yüksek lisans yaptı. 2011 yılında Vinyasa Öğretmenliği Eğitimi, 2014 yılında Hart Lazer’dan, 2016 yılında da David Swenson’dan Yoga Uzmanlık Eğitimi aldı. 2012-2014 yıllarında Hanna Nita Scherler’le Gestalt Koçluk Temel eğitimini aldıktan sonra, 2015 yılında da bir yıllık olan Gestalt Teori Eğitimini tamamladı. Seda Erkman, Ocak 2012-2019 yılları arasında YogaŞala stüdyosunda düzenli yoga eğitmenliği yapmıştır. Temmuz 2019’da Kristal Çanaklarla Sonik Terapi eğitimini tamamladı.

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala