E-Bülten Üyeliği
Atölyeler

Serap Bora Yüksel ile Doğum Haritanızdaki Elementlerin Gücünü Kullanmak Nefes ve Meditasyon Atölyesi

XKAPAT
05 Ocak, 2020 // 13.00-16.00
YogaŞala Bağdat Caddesi

Hepimizin bu hayata geldiği an oluşan doğum haritasında elementlerin bir dağılımı var ve bu elementlerin dağılımına göre hayatta attığımız, atacağımız adımların şekli, içeriği değişiyor. Hayata ve insanlara Üniversitelibağlanma şeklimiz, potansiyelimiz, ilişkilere bakış açımız, sağlığımız, parayla olan ilişkimiz, nefes alış şeklimiz bile bu element dağılımından etkileniyor. 

 

2019 güçlü değişimler geçirdiğimiz bir seneydi ve 2020 bu değişimlerin devam edeceği belki de artık yol haritanızı daha net çizmeniz gereken bir sene olacak. Bu atölyede öğrendiğiniz bilgilerle kendinize yepyeni bir yol haritası çizebilmeniz, potansiyellerinizi daha net görebilmeniz için buluşuyoruz.

 

Sentez burç; doğum haritanızda yükselen, ay burcu ya da güneş burcunuz dışında sizin en iyi kullanabildiğiniz, hayatınızda, kişilik ve karakterinizde çok etkili olan burcu gösterir 

 

Gölge burç; hayatınızda anlayamadığınız, sevmediğiniz, zorlandığınız, eksik yanlarınızı gösteren burçtur (Genelde gölge burcumuzla evlenmeye çalışırız ya da yakın çevremize çekeriz ki bu vesileyle büyüyelim, öğrenelim)

 

Atölyeye katılan her katılımcının astrolojik doğum haritası bilgisayar çıktısı olarak verilecek ve bu haritadaki element dağılımlarıyla birlikte gölge ve sentez burç hesaplamaları yapılacaktır.

 

Her katılımcının ihtiyacı olan, evde uygulayabileceği nefes ve meditasyonlar kendisine bilgisayar çıktısı olarak verilecek ve verilen uygulamaların nasıl yapılacağı ile ilgili atölyede açıklama yapılacaktır.

 

 Serap Bora Yüksel

 

YER: YogaŞala - Bağdat Caddesi

 

TARİH : 5 Ocak, 2020

 

SAAT : 13:00-16:00

 

ÜCRET : 200 TL

 

Atölye lisanı Türkçe olup, çeviri olmayacaktır.

 

Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

 

Serap Bora Yüksel :  serap

 

Kundalini Yoga eğitimi alana kadar astroloji ile ilgili bildiği tek şey burcu olan Serap Bora Yüksel, yoga yolculuğunda anladı ki hayatta yaşadığımız ve dönüştürülmeyi bekleyen her şeyin gökyüzüyle bir bağı var. Yani yukarda ne varsa aşağıda o var ve bunu çözmeye, farketmeye olan merakıyla Öner Döşer, Dinçer Güner’den Klasik ve Batı Astrolojisi , Seryal Dinçer’den Enerji Astrolojisi eğitimi aldı. Verdiği yoga ve Reiki programları dışında halen bireysel  olarak doğum haritası analizi yapıyor

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala