E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Müge ve Lebriz ile Mindfulness Temelli Yin&Yang Atölyesi

Kendini, bugünü, anı, merkezinde durduğun hayatını, yolunu minnetarlık ve kabul ile onurlandırmak … Cevabını bulamadığın bazı sorularına sessizlikle ve huzurla bakmak…
24 Şubat, 23 Mart, 25 Mayıs, 2019
Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

Regenerative Workshop Series With Hart Lazer

These weekend workshops will offer a unique opportunity to practice and lead postures that are designed who have special therapeutic needs. We will have chance to design practices for all topics each weekend via specific asana, meditation and breath work.
22 - 31 March, 2019
Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Lebriz ve Müge ile Yin& Yang Yoga Tatili - 2019

Doğa ile uyumlanıp içinizdeki yin ve yang eğilimlerini keşfetmeye, yoga seanslarının ve günün döngüsünün enerjisinden faydalanıp dengelenmeye var mısınız?
26-28 Nisan, 2019
Ürün Kurtiç İle Ayurvedik Yaşamın Temelleri

Ürün Kurtiç İle Ayurvedik Yaşamın Temelleri

Bu özel atölye ile Ayurveda biliminin temel teorilerini tanıyacak ve Ayurvedik yaşam anlayışının en önemli adımlarını öğreneceksiniz.
06 Nisan, 2019
Uma ile Herkes İçin Meditasyon

Uma ile Herkes İçin Meditasyon

Her kişiye göre mutlaka belli bir meditasyon yöntemi var. İşte bu çalışmada, farklı teknikleri deneyimleyerek kendinize en uygun olanı bulabileceksiniz.
07 Nisan, 2019
Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Aromaterapi ve Cilt Bakımı-2019

Ürün Kurtiç ile Ayurvedik Aromaterapi ve Cilt Bakımı-2019

Bu atölyede Ayurvedik Aromaterapinin temel prensiplerini öğrenerek, en önemli baz ve esansiyel yağları tanıyacağız. Aromaterapi formülleri hazırlarken dikkat edilecek önemli noktaları ve oranlamaları inceleyeceğiz.
14 Nisan, 2019
Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Zuhal Özyurt ile Mantralar’la Şifa / Jappa Atölyesi

Her bir ses, kendisinin ait olan yegane Sonsuzluk’un gerçekliğini, şifasını, gücünü, yaratımını vibrasyonları ile yansıtır, açığa çıkarır.
27 Nisan, 2019
Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!"
9-12 May, 2019
Ürün Kurtiç rehberliğinde Yoga ve Ayurveda ile Eklem Sağlığını Keşfetmek

Ürün Kurtiç rehberliğinde Yoga ve Ayurveda ile Eklem Sağlığını Keşfetmek

Bu atölyede öncelikle teorik olarak eklem anatomisini tanıyacak, eklem sağlığı için Yoga tavsiyelerini öğrenecek ve ardından da bu konuyu detaylı farkındalıkla içerecek bir pratiğe eşlik edeceksiniz.
25 Mayıs, 2019

Serap Bora Yüksel ve Aydan Ece Kıraşı ile Bir Kundalini Yoga Çalışması – Negatif Zihni Dengelemek (Tantrik Numerolojide 2)

XKAPAT
2 Şubat, 2019 //13:00-17:00
YogaŞala Bağdat Caddesi

“Bir Yogi, övgü ya da iftira, zenginlik ya da yoksulluk, hastalık ya da sağlık, yaşam ya da ölüm gibi karşıt polaritelerden etkilenmez. Tanrı’nın iradesi Yogi’nin iradesidir. Kişisel iradesini, Tanrı’nın iradesine teslim eder.”

Yogi Bhajan.

 zihin

 

Bu ayın atölye çalışmasında numerolojik olarak 2'yi deneyimlemeye, yani kendi gerçekliğimizin derinlerine inerek madalyonun her iki yüzünü de görmeye niyet ediyoruz. Hayatı yaratmak için gerekli olan polaritelerin arasındaki bağlantıyı ve ötesini görebilmek için yola çıkıyoruz.

 

‘’Zıtların, karşıtlıkların birliği’’ dediğimizde tam olarak neyi kast ediyoruz? Dünyada her şey zıttı ile vardır, iyi olmasa kötüyü bilemezdik, aynı şekilde kötü de olmasa iyinin kıymetini anlayamazdık. Ben benim sen de sensin dediğimiz nokta tam olarak neresi? Karşımızdakinin bize aynalık ettiğinin ne kadar farkındayız? Onun hakkında vardığımız yargıların aslında kendi kendimizi de yargılamak olduğunu fark etmek nasıl olurdu? Kendimize karşı ve dolayısı ile karşımızdaki insana karşı da daha merhametli olmaz mıydık?

 

Bu çalışmamızda başkalarının bizim içimizde neyi temsil ettiğini gözlemliyoruz, hangi parçamızı temsil ettiklerini keşfediyoruz. Zıtlıkların salıncağında sallanıyor, inişlere çıkışlara takılmadan en derin benliğimizle olan ilişkimizi yeniden keşfetme ve gerçek sevgiyi bulmaya niyet ederek yola çıkıyoruz. Eckhart Tolle’un dediği gibi ‘’Gerçek sevgi kendinde başkasını tanımaktır.’’

 

Uluslararası Ajai Alai Awakening (AAA) Kundalini Yoga ve Numeroloji Okulunun yeni projesine davetlisiniz! Okulun faaliyet gösterdiği ülkelerin yerel uzmanları, her ayın numerolojisine göre tasarlanan Kundalini Yoga ve Meditasyon atölyelerini eş zamanlı olarak düzenleyecekler. Her seviyeye uygun çalışmamıza tüm Yoga severleri ve Yoga ile tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz. aaaeğitimleri@gmail.com

 

 

YER : YogaŞala - Bağdat Caddedi

 

TARİH : 2 Şubat, 2019

 

SAAT : 13:00-17:00

 

ÜCRET : 130 TL

 

  • Her seviyeden katılımcıya açıktır.

 

  • Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

Serap Bora Yüksel :   serap

 

Fransa Amritnam Sarovar Yoga Okulu ve Çin AAA (Ajai Alai Asia) Okulları iş birliği ile düzenlenen Kundalini Yoga'da uzmanlığını tamamladı.

Hamilelik ve Sonrası Yoga Uzmanlığı, Evrensel Kabala Bilgeliği eğitimleri aldı. Numeroloji ile bireysel çalışmalar yapıyor.

Reiki ve Kundalini Reiki Master olarak düzenli terapiler uyguluyor. Bireysel astroloji seansları veriyor. İşaret Dili Tercümanlığı alarak İşaret Dili ile Yoga seansları veriyor.

Yoga ve tüm diğer konularla ilgili yazılarına www.studyoom.com adlı web sitesinden ulaşabilirsniz.

 

 Aydan Ece Kıraş:  aydan ece kıraş


Yoga ile 2015 yılında tanıştı. Farklı tarzlarda Yoga deneyimi kazandıktan sonra yoluna Kundali Yoga ile devam etme kararı aldı.

2017 yılında AAA (Ajai Alai Asia) Okulları iş birliği ile düzenlenen Kundalini Yoga Uzmanlık Programını tamamladı.


Astroloji tabanlı Tarot eğitimi, Çocuk Yogası programı aldı. Astroloji ile özel olarak ilgilenerek kendini bu konuda da ilerletme hedefinde.


Kurumsal hayatta çalışmaya devam ederken bir yandan da aldığı tüm eğitimler ile ‘’sürekli öğrenme’’ yolunda hayatına devam etmektedir.

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala