E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
YogaŞala Mentorluk Programı Eylül 2019

YogaŞala Mentorluk Programı Eylül 2019

65 Saatlik YogaŞala Mentörlük Programı, 200 saatlik bir temel uzmanlık programı tamamlamış olup daha ileri seviyede yogada uzmanlaşmak ve derinleşmek isteyen katılımcılara yöneliktir.
01 Eylül, 2019
Yoga Therapy Workshops With Hart Lazer - 2019

Yoga Therapy Workshops With Hart Lazer - 2019

These weekend workshops will offer a unique opportunity to practice and lead postures that are designed who have special therapeutic needs. We will have chance to design practices for all topics each weekend via specific asana, meditation and breath work.
06 September - 08 December, 2019
Deniz Yılmaz ile 30 Saat Temel Yoga Anatomi Programı

Deniz Yılmaz ile 30 Saat Temel Yoga Anatomi Programı

Bu programda tıp anatomisindan farklı format ve içerikte sizlere sunulacak anatomi bilgisi, oldukça yalın, anlaşılır ve uygulanabilir olacağından ihtiyaçlarınıza çok daha iyi hizmet edecektir
07, 08, 15, 21, 22 Eylül, 5 Ekim, 2019
Lebriz Dedeoğlu ile ‘Mindfulness’ Meditasyon ve Yin Yoga - 2019

Lebriz Dedeoğlu ile ‘Mindfulness’ Meditasyon ve Yin Yoga - 2019

Kendini, bugünü,anı, merkezinde durduğun hayatını, yolunu minnetarlık ve kabul ile onurlandırmak… Cevabını bulamadığın bazı sorularına sessizlikle ve huzurla bakmak… Ve seni zorlayan her şeyi bugünden başlayarak sadeleştirmek için…
14 Eylül, 2019
Ürün ve Dylan ile  Vinyasa Krama Derinleşme YogaAlliance 50 Saat Sertifika Programı

Ürün ve Dylan ile Vinyasa Krama Derinleşme YogaAlliance 50 Saat Sertifika Programı

Bu sistemi kökleri ile tanımaya adım atacağımız bu programda sizi geleneksel ile modern yoganın kesişmesi deneyiminde kişisel bir yolculuğa davet ediyoruz.
21 Eylül- 3 Kasım, 2019
Dr. Nataasha Laal ile

Dr. Nataasha Laal ile "Ayurveda ile Kalıcı Zayıflama ve Hormon Yönetimi"

Dr. Natasha Lal’den her yaşta daha sağlıklı ve daha enerjik olmanın ipuçlarını almak ister misiniz?
29 Eylül, 2019
  Jivamukti Yoga Weekend with Yogeswari

Jivamukti Yoga Weekend with Yogeswari

Jivamukti Master Sessions & Immersion with YogeswariSenior-Most Expert of the Jivamukti Method
5&6 October, 2019
YogaŞala 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı- Ekim 2019

YogaŞala 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı- Ekim 2019

Hatha ve Vinyasa Yoga sistemlerinin temellerini tanımanız, bir yaşam anlayışı olarak Yoga’yı içselleştirme yolunda ilerlemeniz için tasarlanmış bu programla dilerseniz kendi pratiğinizi derinleştirecek, dilerseniz uzmanlaşma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.
12 Ekim, 2019 - 20 Şubat, 2020
Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert  Adam Keen is at YogaŞala! - October 2019

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala! - October 2019

Level 2 Authorised Ashtanga Yoga Expert Adam Keen is at YogaŞala!"
17-25 October, 2019
Lebriz Dedeoğlu ile  YogaŞala 200 Saat Yin Yoga Uzmanlaşma Programı 2019-2020

Lebriz Dedeoğlu ile YogaŞala 200 Saat Yin Yoga Uzmanlaşma Programı 2019-2020

Yin Yoga ile yoğrulmak, temellerini öğrenmek, bu uygulamayı içselleştirmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak isteyen herkes için uygundur.
23 Kasım, 2019 - 05 Nisan, 2020
Masters in town!  Ramanand Patel & Hart Lazer co-teaching at YogaŞala

Masters in town! Ramanand Patel & Hart Lazer co-teaching at YogaŞala

Come and learn from Hart Lazer and his beloved teacher Ramanand Patel with an open mind and you will most definitely leave with valuable information that will nourish your practice for a long while.
06-12 March, 2020

Serap Bora Yüksel ve Aydan Ece Kıraşı ile Bir Kundalini Yoga Çalışması – Negatif Zihni Dengelemek (Tantrik Numerolojide 2)

XKAPAT
2 Şubat, 2019 //13:00-17:00
YogaŞala Bağdat Caddesi

“Bir Yogi, övgü ya da iftira, zenginlik ya da yoksulluk, hastalık ya da sağlık, yaşam ya da ölüm gibi karşıt polaritelerden etkilenmez. Tanrı’nın iradesi Yogi’nin iradesidir. Kişisel iradesini, Tanrı’nın iradesine teslim eder.”

Yogi Bhajan.

 zihin

 

Bu ayın atölye çalışmasında numerolojik olarak 2'yi deneyimlemeye, yani kendi gerçekliğimizin derinlerine inerek madalyonun her iki yüzünü de görmeye niyet ediyoruz. Hayatı yaratmak için gerekli olan polaritelerin arasındaki bağlantıyı ve ötesini görebilmek için yola çıkıyoruz.

 

‘’Zıtların, karşıtlıkların birliği’’ dediğimizde tam olarak neyi kast ediyoruz? Dünyada her şey zıttı ile vardır, iyi olmasa kötüyü bilemezdik, aynı şekilde kötü de olmasa iyinin kıymetini anlayamazdık. Ben benim sen de sensin dediğimiz nokta tam olarak neresi? Karşımızdakinin bize aynalık ettiğinin ne kadar farkındayız? Onun hakkında vardığımız yargıların aslında kendi kendimizi de yargılamak olduğunu fark etmek nasıl olurdu? Kendimize karşı ve dolayısı ile karşımızdaki insana karşı da daha merhametli olmaz mıydık?

 

Bu çalışmamızda başkalarının bizim içimizde neyi temsil ettiğini gözlemliyoruz, hangi parçamızı temsil ettiklerini keşfediyoruz. Zıtlıkların salıncağında sallanıyor, inişlere çıkışlara takılmadan en derin benliğimizle olan ilişkimizi yeniden keşfetme ve gerçek sevgiyi bulmaya niyet ederek yola çıkıyoruz. Eckhart Tolle’un dediği gibi ‘’Gerçek sevgi kendinde başkasını tanımaktır.’’

 

Uluslararası Ajai Alai Awakening (AAA) Kundalini Yoga ve Numeroloji Okulunun yeni projesine davetlisiniz! Okulun faaliyet gösterdiği ülkelerin yerel uzmanları, her ayın numerolojisine göre tasarlanan Kundalini Yoga ve Meditasyon atölyelerini eş zamanlı olarak düzenleyecekler. Her seviyeye uygun çalışmamıza tüm Yoga severleri ve Yoga ile tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz. aaaeğitimleri@gmail.com

 

 

YER : YogaŞala - Bağdat Caddedi

 

TARİH : 2 Şubat, 2019

 

SAAT : 13:00-17:00

 

ÜCRET : 130 TL

 

  • Her seviyeden katılımcıya açıktır.

 

  • Atölye için sadece nakit ödeme alınabilmektedir. İptallerde ücret iadesi mümkün değildir.

 

 

Serap Bora Yüksel :   serap

 

Fransa Amritnam Sarovar Yoga Okulu ve Çin AAA (Ajai Alai Asia) Okulları iş birliği ile düzenlenen Kundalini Yoga'da uzmanlığını tamamladı.

Hamilelik ve Sonrası Yoga Uzmanlığı, Evrensel Kabala Bilgeliği eğitimleri aldı. Numeroloji ile bireysel çalışmalar yapıyor.

Reiki ve Kundalini Reiki Master olarak düzenli terapiler uyguluyor. Bireysel astroloji seansları veriyor. İşaret Dili Tercümanlığı alarak İşaret Dili ile Yoga seansları veriyor.

Yoga ve tüm diğer konularla ilgili yazılarına www.studyoom.com adlı web sitesinden ulaşabilirsniz.

 

 Aydan Ece Kıraş:  aydan ece kıraş


Yoga ile 2015 yılında tanıştı. Farklı tarzlarda Yoga deneyimi kazandıktan sonra yoluna Kundali Yoga ile devam etme kararı aldı.

2017 yılında AAA (Ajai Alai Asia) Okulları iş birliği ile düzenlenen Kundalini Yoga Uzmanlık Programını tamamladı.


Astroloji tabanlı Tarot eğitimi, Çocuk Yogası programı aldı. Astroloji ile özel olarak ilgilenerek kendini bu konuda da ilerletme hedefinde.


Kurumsal hayatta çalışmaya devam ederken bir yandan da aldığı tüm eğitimler ile ‘’sürekli öğrenme’’ yolunda hayatına devam etmektedir.

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
YOGAŞALA
ANKARA
0312 466 33 20
Copyright (C) 2015 YogaŞala