E-Bülten Üyeliği
Stiller

Ses Meditasyonu (ücretsiz)

XKAPAT
Ses Meditasyonu (ücretsiz)

Varolan herşey, tüm evren kendi doğasının gerektirdiği seviyede, canlı, nabzı olan, enerjetik, güçlü titreşimden ibarettir.

 

Her titreşim bir SES’tir.

 

Ahenkli seslerin, fiziksel, duygusal , zihinsel bedenin işleyişinde ve ruhsal seviyede güçlü olumlu etkileri vardır.

 

 

Uyumsuz frekanslar stres, hastalık ve ızdıraba sebep olurlar. Uyumlu, ahenkli frekanslar sevgi, neşe ve huzura alan yaratırlar.

 

Ancak içsel kaos, çatışma ve uyumsuzluk halleri, uyuma dönüşebilmektedirler.

 

Ses, negatif ve bastırılmış duyguları, fizik ve duygusal/zihinsel beden seviyesinde dönüştürürken, ruh, zihn, beden arasında da uyumlanma yaratır. Tıpkı radyo dinlerken yaptığımız gibi, kendimizi hangi frekanslara uyumlayacağımız bizlerin seçimidir.

 

A, U ve M seslerini belli bir düzende söylemek, hücrelerdeki mükemmel bütünlük düzeyine erişmeye, birlik bilincinin titreşimine uyumlanmaya vesile olur.

 

Her bir bireyin yıkıcı, yargılayıcı düşünce, söz ve eylemlerinin yarattığı kollektif negatiflik gezegenimizdeki birçok hastalığın, savaşların ve doğal afetlerin kaynağıdır. Evrene yaydığımız titreşimimizin sorumluluğunu almak ve değişim dönüşümü yaratmak bize kalmıştır.

 

Ses Meditasyonu ile oluşan titreşimin gücü söyleyenlerde dönüşüm yarattığı gibi, söylenen mekan ve bölgeyle birlikte ulaşması niyet edilen kişi ve bölgelere de gereken iyileştirici dönüşümü sağlar.

 

SES, arındırır, karmaşık ve yorgun zihinleri rahatlatır, çevrenin ve gezegenin titreşimini ve bilincini yükseltir.

 

A, U, M ve diğer Sesli harfleri kullanarak gerçekleştireceğimiz SES MEDİTASYONU’nda belirli sesleri belirli sürelerde, yüksek sesle ve grup eşliğinde söylüyor olacağız.

 

Çalışmanın süresi 60’dır. Rahat kıyafetlerle katılım önerilir.

Ses Meditasyonu (ücretsiz) / Uzmanlarımız
BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala