E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Laruga Glaser in Istanbul

Laruga Glaser in Istanbul

YogaŞala is proud to host Laruga Glaser in Istanbul! This comprehensive five day program includes Mysore sessions, workshops and a Primary Led class. Don’t miss this unique opportunity to advance your Ashtanga practice!
10-14 December, 2021

"Modern Zamanlarda Yaşayan Bir Keşiş" Swami Keshava

Bu ücretsiz etkinlikte "Çağdaş Keşiş" konuğumuz bizlerle hayatın amacı ve özüyle ilgili önemli anlayışlar paylaşacak. Kaotik dünyamızda mutluluğu nasıl bulabileceğimiz, Karma’nın ne olduğu, Yoga’nın ne olduğu ve daha pek çok şey üzerinde konuşacağız.
10 Aralık, 2021
Seda Erkman ile Kişisel Bütünlüğüne Yolculuk Programı

Seda Erkman ile Kişisel Bütünlüğüne Yolculuk Programı

Bu atölyeler, Gestalt yaklaşımı temel alarak hazırlanmış farkındalık çalışmalarıdır. Kişinin kendi gölgeleriyle ve kör noktalarıyla buluşmasına yardımcı olan ve bu buluşmayla geçmişte, veya kendi dışında bırakmış olduğu parçalarını tanımasına va tekrardan kendisine katmasına alan açan içsel çalışmalar ve bu çalışmaları destekleyici ve bedende deneyimlememizi sağlayan yoga asana pratik çalışmalarından oluşmaktadırlar.
18 – 26 Aralık, 2021
Uma F. Unat ile Yoga Nidra - Derin Gevşeme Atölyesi 2021

Uma F. Unat ile Yoga Nidra - Derin Gevşeme Atölyesi 2021

Yoga Nidra, dilimizde derin gevşeme ya da yogik uyku olarak tarif bulur. Amaç, uykuyla elde edilemeyen bir dinlenme, bedenen, zihnen, ruhen rahatlama sağlamaktır. Bilinçli olarak derinlemesine gevşemek öğrenilir.
26 Aralık, 2021
Ürün Kurtiç ile Antik Yoga’dan Modern Yoga’ya Tarihsel Yolculuk

Ürün Kurtiç ile Antik Yoga’dan Modern Yoga’ya Tarihsel Yolculuk

Bu özel atölye ile; Yoga öğretisinin tarihsel süreçteki ilginç yolculuğunu birlikte yürüyeceğiz.
8&9 Ocak, 2022
Finding the Link between Breath and Movement: A Conscious Breathing with Eric Powell

Finding the Link between Breath and Movement: A Conscious Breathing with Eric Powell

In this workshop, we will explore the effects of focused breathing on the body and mind as expressed in some common yoga postures and pranayama. This is the second in a series of lessons exploring Yoga as Meditation.
January 16th, 2021
Gamze De Lisen ile Miyoterapi ve Detoks Programı

Gamze De Lisen ile Miyoterapi ve Detoks Programı

“Ağrısız Yaşamın Sırrı: Miyoterapi” Hissetmek iyileşmektir. Miyoterapi, kronik ağrı, kas ve eklem sağlığı ile ilgilidir. Fasya sistemini temel alan bu çalışma, Bedenin nasıl iyileşmesi ya da değişmesi gerektiğini anlatmak yerine bedeni nefesle hareket ettirir ve zihin aynı şekilde takip eder.
16,23,30 Ocak & 6 Şubat, 2021
Demet Yoruç ve Övül Büyükberber ile 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı 2022

Demet Yoruç ve Övül Büyükberber ile 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı 2022

Hatha ve Vinyasa Yoga sistemlerinin temellerini tanımanız, bir yaşam anlayışı olarak Yoga’yı içselleştirme yolunda ilerlemeniz için tasarlanmış bu programla dilerseniz kendi pratiğinizi derinleştirecek, dilerseniz uzmanlaşma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.
5 Şubat-15 Mayıs, 2022

Sri Yantra – Painting Meditation with Yara Ulcay - October 2021

XKAPAT
October 3rd, 2021 //14:00-17:00
YogaŞala Bağdat Caddesi

 

Sri Yantra – Painting Meditation

9 steps of Love

 

 

Sri Yantra yantra is an energetic instrument of reveling our inner consciousness. It is the most sacred geometry known to mankind.

 

The base of this 3 Hours Workshop is a simple, yet powerful Affirmation Meditation to tune into the nine steps of the Sri Yantra.

 

You will be guided to use 9 affirmations, in each step you will learn to choose instinctively colors, focusing attention on painting will immerse our mind and open portals to the hidden knowledge found within this ancient wisdom tool.

 

 

 

VENUE : YogaŞala Bağdat Caddes

 

DATE : October 3rd, 2021

 

TIME : 14:00-17:00

 

FEE : 300 TL

 

 

- Language of the workshop is English without translation.

- Open for all levels.

 

 

Yara Ulcay :

 

Yara Ulcay is a Senior yoga instructor, with more than 30 years of Yoga journey. She is a Hatha teacher since 1992, but meditation and yoga philosophy are the fields she always took in debt, since those practices and ancestral techniques are both tools and goals of a yogi journey.

The knowledge of Self Awareness Techniques did not come from books but directly from Self- Realized Masters, who she had the chance to meet on her path. She had been submitted to highest preparations and official certifications, and became an authorized expert in the field.   Yara is always passionately sharing with great joy all these amazing practices.

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala