E-Bülten Üyeliği

Tibet Ses Çanakları ve Aromaterapi Seansı

Tibet Ses Çanakları ve Aromaterapi Seansı

 

Tibet Ses Çanakları Uygulaması Nedir Ve Neye Yarar?

 

Kullanılan Ses Çanakları uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda özel olarak üretilmişlerdir. Uzun süre tınlamaları, yaydıkları belli frekanslar bedenin belli organlarına etki eder. Çanakların Özellikleri: En yüksek kaliteli metallerden elde edilmiş, ses ve metal mühendislerinin işbirliğiyle uzun bir çalışma sonrasında, frekans ayarları müzik aletlerinin akort  ayarlarında olduğu gibi titizlikle yapılmış ve Hindistan’da el işçiliği ,dövme yöntemi ile üretilmiş çok değerli ses çanaklarıdır.

 

Ses çanaklarından çıkan harmonik sesler bedeni ve ruhu dinlendirir,  titreşimleri dalga dalga önce deri yüzeyinde, sonra dokularda, sonra organlarda ve kemiklerde yayılır. Uygulama sırasında kasılmış bölgeler gevşer, deri gözenekleri açılır, nabız düşer, kan dolaşımı hızlanır. Danışan  Ses çanaklarının titreşimlerini deneyimlerken, derin bir rahatlama, stresin azalması ve zihinsel berraklık elde eder.

 

 

Ses Masajının Etkileri:

 

Beden Zihin Ruh dengesini sağlar

Derin gevşeme sağlar

Kişinin Özgüven duygusunu güçlendirir

Sağlığa katkıda bulunur. Dengeler, yeniler, zindelik verir

Kişinin bedenini algılamasını onunla barışık olmasını sağlar

Yaratıcılığı ve Motivasyonu arttırır

Stresi azaltır, zihni sakinleştirir ve enerji dengesini sağlar.

 

 

Bireysel Seans  nasıl gerçekleşir?

 

Uygulama danışan yatar pozisyondayken yapılır ve bir saat sürer. Hiç süphesiz ki koku hayatımızın en önemli parçası. Duygularımızın yönlendiricisi, hafızamızın yol göstericisi. Aromaterapi  yağları da beynimizin duygusal merkezini harekete geçirir; iyileştirir, rahatlatır ve huzurlu hissetmemizi sağlar. Ses Çanakları Seansına başlamadan önce 5 dakika Aromaterapi  yağlar kullanılarak belirli akupunktur noktalarına elle basılar uygulanır böylelikle kişinin topraklanması ve gevşemesi sağlanır. Danışan daha sonra yüz üstü uzanır. Farklı büyüklüklerde ve belli frekanslara uyumlanmış ses çanakları danışanın hem bedeninin üzerine hem de bedeninin dışına yerleştirilir ve nazikçe çanaklara vurulur. Yaklaşık 25 dakika sonra danışandan sırtüstü yatması istenir ve uygulama bu defa bedenin ön tarafında yapılır. Kollar ve eller de buna dahil edilir.

Danışan kişi hiçbir şey yapmak ve bilmek zorunda değildir. Yapması gereken tek şey seansın tadına varmaktır. 

 

Ses Çanakları Uygulayıcısı

Dilek Alaca

 

 

SEANS ÜCRETİ: 2000 TL

 

Randevu oluşturmak için şubelerimizi arayabilirsiniz.

 

 

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala