E-Bülten Üyeliği
Atölyeler
Ashtanga Yoga & Beyond Mysore Sessions and Ayurveda Workshops with Carrie Sobeck

Ashtanga Yoga & Beyond Mysore Sessions and Ayurveda Workshops with Carrie Sobeck

Carrie believes the physical can only take us so far and puts a great emphasis on tuning into the subtle energy within postures. She encourages students to practice with focus and enthusiasm while maintaining proper breath. Her teaching is based out of a daily curiosity for the practice herself.
July 1st – July 13th, 2024
Deniz Yılmaz ile Yogaya Adım Adım - Yoga 101

Deniz Yılmaz ile Yogaya Adım Adım - Yoga 101

Daha önce hiç yoga yapmamış olanlar, ara vermiş olanlar veya yeniden başlamak isteyen herkes için uygun olan bu kursa katılarak, içsel huzuru ve bedensel esnekliği keşfetmeye hazır olun! Hayatınızı dönüştürmek için ilk adımı atın ve bize katılın.
6,13,20,27 Temmuz, 2024
Zeynep Canbolat Daşçıkaran ile Bütünsel Görme İyileştirmesi  Atölyesi

Zeynep Canbolat Daşçıkaran ile Bütünsel Görme İyileştirmesi Atölyesi

Bu atölyede, görme gücünü eşitlerken, farklı mesafelere yeniden odaklanmayı, yakın ve uzak görme dengesini sağlamayı öğreneceğiz.
6 Temmuz, 2024
Helin Kutlan ile Yogaya Başlangıç Kursu - Yoga 101

Helin Kutlan ile Yogaya Başlangıç Kursu - Yoga 101

Bu program temel yoga asanalarını bol tekrarla kendi bedenimize en uygun şekilde adapte ederek uygulamayı öğrenirken asana pratiğini uygulama ilkelerini de inceleyeceğiz.
7,14,21,28 Temmuz, 2024
The Healing Power of CranioSacral Therapy with  Adriana Keniz

The Healing Power of CranioSacral Therapy with Adriana Keniz

Discover the healing power of CranioSacral Therapy, and experience it as both a client and a therapist.
7th July, 2024
Eric Powell in Istanbul!!!

Eric Powell in Istanbul!!!

Join Eric in a comprehensive 2 week program in Istanbul which will include regular studio sessions, workshops and Art of Assist Program
August 30th – September 13th, 2024
Atma Kriya Yoga with Yara Ulcay 2024

Atma Kriya Yoga with Yara Ulcay 2024

The inner journey starts when we realize that what fulfils our inner call and bring permanent bliss is not in any particular place, but within us. Reconnecting with our essence is the ultimate journey in life.
21&22 September, 2024
Lebriz Dedeoğlu ile 50 saatlik Yoga Alliance onaylı Restoratif Yoga Eğitimi

Lebriz Dedeoğlu ile 50 saatlik Yoga Alliance onaylı Restoratif Yoga Eğitimi

Bu program yoga uzmanı olsun olmasın Yoganın terapötik yönünü ve yoga fizyolojisini öğrenip pratiğine katmak isteyen beden ile çalışan herkese açıktır.
28 Eylül - 13 Ekim, 2024
Zeynep 1. ile  YogaŞala 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı

Zeynep 1. ile YogaŞala 200 Saat Yoga Temel Uzmanlaşma Programı

Hatha ve Vinyasa Yoga sistemlerinin temellerini tanımanız, bir yaşam anlayışı olarak Yoga’yı içselleştirme yolunda ilerlemeniz için tasarlanmış bu programla dilerseniz kendi pratiğinizi derinleştirecek, dilerseniz uzmanlaşma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.
26 Ekim, 2024-23 Mart, 2025
Gita – The Divine Song with Yara Ulcay  2024

Gita – The Divine Song with Yara Ulcay 2024

The inner journey starts when we realize that what fulfils our inner call and bring permanent bliss is not in any place around, but inside us. Reconnecting with our essence is the ultimate journey in life.
6th October, 2024
Lebriz Dedeoğlu ile YogaŞala 200 Saat Yin Yoga Uzmanlaşma Programı 2024

Lebriz Dedeoğlu ile YogaŞala 200 Saat Yin Yoga Uzmanlaşma Programı 2024

Yin Yoga ile yoğrulmak, temellerini öğrenmek ve bu uygulamayı içselleştirmek ve bunu başkalarıyla paylaşmak isteyenler herkes için uygundur.
23 Kasım, 2024 - 27 Nisan, 2025

Zeynep 1. ile Bir Farkındalık Atölyesi; Kendinle Anlaşmak, Hayatla Anlaşmak

XKAPAT
6,13,20 & 27 Eylül, 2023 //20:00-21:00
YogaŞala Etiler

Zeynep 1. ile Bir Farkındalık Atölyesi

 

Kendinle Anlaşmak, Hayatla Anlaşmak

 

 

Bu atölyeyi her açtığımda, her 10 katılımcıdan yalnızca 3’ü her dört güne katıldı. Ama tek bir güne katılanların bile çoğu yararlandı. (Hiçbir teknik ya da insan yoktur ki herkese hitap etsin, o sebeple herkese dokunduğumu iddia edemeyeceğim.)

 

Bu dört aşamalı çalışmaya, ilk günden başlamanızı tavsiye ederim. Belki ilk iki atölyenin yeterli olduğunu düşüneceksiniz, belki tamamını tamamlayacaksınız. Her buluşmanın arasındaki günlerde benden, meditasyonu günlük hayatınızın bir parçası haline getirebilmeniz için sesli ve yazılı mesaj desteği alacaksınız.

 

Peki bu atölyeler neye dair?

 

Hayatı daha yumuşak, zevkle ve doğallıkla içten gelen neşeyle yaşamak için önce kendimizle olan anlaşmazlıkları fark etmemiz, çözmemiz, çözemediklerimizle barışmamız gerekir. Bunu hep biliriz de nasıl yapacağımızı bilemeyiz.

Oysa yine biliriz ki her anlaşmazlık durumunda bir anlaşma yapmak gerekir. Hatta bunu resmiyete dökmek ve kontrat imzalamak gerekir.

 

 

6 Eylül : Zihinle anlaşmak

 

13 Eylül : Nefesle ve zihinle anlaşmak

 

20 Eylül : Bedenle, nefesle ve zihinle anlaşmak

 

27 Eylül : Olaylarla, bedenle, nefesle ve zihinle anlaşmak

 

Bu atölyede bu kontratı nasıl hazırlayacağınız üzerinde çalışacağız. Ama yine de bu atölye, üç hafta ve dört buluşma ile size ne kendinizle, ne de hayatla anlaşmayı vaat edemez. Aslında bunu hiçbir atölye vaat edemez. Ancak öğrendiklerinizi ilerleyen haftalar ve aylarda uygulamaya devam ederseniz başkalaşım gerçekleşir. İşte o zaman bana teşekkür etmeniz gerekmeyecek. Kararlılıkla bu emeği verdiğiniz için kendinizi takdir edeceksiniz. O an işte, atölyenin amacına ulaştığını anlayacaksınız. Hayatınızdaki iyilik hali için başka hiç kimseyi ve hiçbir şeyi değil, öncelikle kendinizi sorumlu tutup takdire layık bulduğunuz zaman doğru yoldasınız demektir.

 

 

YER : YogaŞala Etiler

 

TARİH & SAAT : 6,13,20 & 27 Eylül, 2023 

                            //20:00-21:00

 

 ÜCRET : 200 TL (Her bir atölye katılımı)

 

 

- Her seviyeden katılımcı için uygundur.

- Üstünüzde rahat giysiler olsun. Çok aç gelmeyin, ama mide çok dolu da olmasın. Keyifli bir toklukla, gülümseyerek gelin. Bu mümkün değilse ayrılırken gülümsemeye hazır olun.

- Tek bir güne katılım da fayda yaratabilir. Ama bütünlüklü bir fayda yaratmak için her dört çalışmaya da katılmanızı tavsiye ederiz.

 

 

Zeyenp 1.:

 

Zeynep, kurumsal hayatın içinde yönetici pozisyonunda çalışırken bedenen ve ruhen yaralı olarak yogaya başladı. Yoganın iyileştiren ve dönüştüren etkisini hissettikçe yogayı hayatının merkezine aldı. Hart Lazer ile farkındalık meditasyonları çalıştı.

Kendisiyle ve hayatla dalga geçebiliyor, insanları çok seviyor.

 

 

BİZDEN HABERDAR OLUN
E-Bülten Üyeliği
YOGAŞALA
NİŞANTAŞI
0212 241 00 67
YOGAŞALA
ETİLER
0212 351 00 96
YOGAŞALA
BAĞDAT CADDESİ
0216 330 50 31
Copyright (C) 2015 YogaŞala